FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Zgarnij 100 GBP! ŚWIĄTECZNA INWAZJA KASY z Ferpay i Radio Star

Zgarnij 100 GBP! ŚWIĄTECZNA INWAZJA KASY z Ferpay i Radio Star

Kilka dni temu w naszej ulubionej firmie transferowej- Ferpay zjawił się Kasiasty Majkz informacją, że chce rozdawać kasę. Byli trochę zdziwieni jego pomysłem: rozdawać kasę Polakom na Wyspach? Ale dlaczego? Przecież oni świetnie sobie radzą- pracują, tworzą własne biznesy, wspaniale wychowują dzieci, pomagają rodzinom i znajomym, wspierają polskie inicjatywy pieniężnie i swoją obecnością. Często swoją przygodę w Anglii zaczynają bez znajomości języka i kontaktów, a potem wszystko układa się tak, jak sobie wymarzyli. Dlaczego więc Kasiasty Majk chce rozdawać kasę właśnie im?!

Właśnie dlatego! odpowiedział ferpay’owcom Kasiasty. To są prawdziwi superbohaterowie! To ci ludzie dali radę! To oni często zaczynali od zera, a teraz ich życie godne jest naśladowania. To oni spotykali na swojej drodze trudności, ale nie poddawali się. Pokonywali bariery i walczyli o lepsze życie dla siebie i swoich bliskich! Ciężko pracowali na wszystko, co mają. To oni są moją inspiracją!

Naciśnij na grafikę 🙂

Po tym wywodzie Majka; ekipa Ferpay nie mogła się nie zgodzić i ochoczo przystała na jego propozycję. Przede wszystkim dlatego, że ich zdanie na temat Polaków na Wyspach nie różniło się wcale od tego, co miał do powiedzenia Kasiasty. Również podziwiali brytyjską Polonię i z niecierpliwością czekali na każdy event w UK. Te spotkania są dla nich jak najlepsza nagroda. Otwartość, szczerość, humor, dystans, pracowitość – tak widzą Polaków na Wyspach. Często też mają okazję słuchać o Waszych początkach w UK, o tym, co udało się Wam osiągnąć w aspekcie zawodowym, czy osobistym. I te historie bardzo ich wzruszają. Co więc stoi na przeszkodzie, by również z Kasiastym Majkiem podzielić się swoimi wyspiarskimi dziejami? A przy okazji zgarnąć jeszcze 100 GBP na święta?

Wspólnie z Kasiastym i RADIO STAR wybrali więc następującą ścieżkę. Na wezwanie Majka: Polski Superbohaterze z Wielkiej Brytanii! Pokaż że dałeś radę! Opowiedz w paru zdaniach od czego zaczynałeś i do czego doszedłeś w Anglii, a Kasiasty Majk wpadnie do Ciebie z pieniędzmi na Święta! Niech moc będzie z Tobą! wypełniacie formularz znajdujący się na stronie www.radiostar.net. Podajecie imię, nazwisko, numer telefonu, adres oraz e-mail. W kilku zdaniach opisujecie od czego zaczynaliście i do czego doszliście w Wielkiej Brytanii i …czekacie na wizytę Kasiastego Majka. Świąteczną Inwazję Kasy uważamy za rozpoczętą!

 

Tu znajdziecie regulamin konkursu: Regulamin konkursu: Świąteczna Inwazja Kasy

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share