FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Zapraszamy na II edycję Capital Market Forum/ 30 listopada 2017 w Warszawie

Zapraszamy na II edycję Capital Market Forum/ 30 listopada 2017 w Warszawie

 

 

Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele Inwestorów, Emitentów, Domów Maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Firm Doradczych, Banków, Instytucji Infrastrukturalnych, Mediów Ekonomicznych, Agencji IR/PR oraz Urzędów Państwowych związanych z polskim i globalnym rynkiem kapitałowym. Wystąpienia i panele dyskusyjne pozwolą delegatom poznać najświeższe, ekskluzywne informacje dotyczące rynku kapitałowego w Polsce. Przedstawiciele spółek oraz instytucji zasłużonych dla polskiego rynku kapitałowego dzielić się będą z uczestnikami wydarzenia wiedzą i doświadczeniem, poznamy również ich osobiste poglądy dotyczące rozwoju rynku kapitałowego w Polsce. Capital Market Forum 2017 będzie także znakomitą okazją do osobistego poznania wyróżniających się, aktywnych działaczy i znawców tematu.

 

Jestem bardzo ciekawy tego eventu. Pierwsza odsłona wydarzenia zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Dlatego osobiściepostanowiłem zaangażować się w reedycję. Tym razem jako partner przedsięwzięcia- mówi Leszek Forytta, prezes Wolfs Fundusz Private Equity.

 

Zeszłoroczna, pierwsza edycja forum okazała się sporym sukcesem- 300 gości oraz 30 prelegentów zgromadzonych w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie aktywnie uczestniczyło w networkingu niedostępnym w powszedniej pracy. Sukces organizatora– telewizji Inwestorzy.tv polegał jednak głównie na umiejętności doskonałego dobrania wykładowców. Ich umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem sprawiły, że uczestnicy Capital Market Forum 2016 wyjechali z wydarzenia bogatsi nie tylko o nowe kontakty i umiejętności. Przede wszystkim zostali zainspirowani, by rozwijać siebie i swój biznes.

II edycja Capital Market Forum odbędzie się w budynku GPW 17 listopada w Sali Notowań. Ostatnie wejściówki na wydarzenie można kupić pod adresem: www.capitalmarketforum.pl

 

ad/TwojaAnglia.eu
źródło: www.wolfs-fund.pl

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share