FacebookTwitterPinterestShare

Zabawny Paweł Domagała w nowej odsłonie

Zabawny Paweł Domagała w nowej odsłonie

Refleksyjny, sentymentalny, wrażliwy – to druga twarz Pawła Domagały. Artysta głównie komediowy i kabaretowy pokazuje, co mu w duszy gra. Już w marcu przyszłego roku do posłuchania w Londynie!

Noworoczna trasa koncertowa Pawła Domagały jest związana z premierą nowej płyty, zatytułowanej 1984. Jest to drugi krążek w dorobku muzycznym artysty. Ma on być pewnym rozliczeniem z dzieciństwem i młodością – „ 1984 to moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa – tak mówił o projekcie artysta jeszcze przed premierą, która miała miejsce 16 listopada 2018 roku. Przyznał też, że z myślał o tym projekcie od dawna  – Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów, jakich dokonałem kiedyś? A co jeśli nie?.

A czy Wy polubicie nowego Pawła Domagałę? Być może za każdym jego uśmiechem kryje się znacznie więcej. Poznaj tego artystę lepiej i już dziś kup bilet na jego występ, który odbędzie się 31 marca 2019 w Islington Assembly Hall, Upper Street, London, N1 2UD o godzinie 19.00.

Bilety do nabycia tutaj >>>

Nowy Paweł Domagała do posłuchania tutaj >>>

 

FacebookTwitterPinterestShare