FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

William i Kate opublikowali dwa pierwsze zdjęcia małego Louisa

William i Kate opublikowali dwa pierwsze zdjęcia małego Louisa

Książę William i księżna Kate opublikowali dwa pierwsze zdjęcia ich niedawno narodzonego syna Louisa – powiadomił w niedzielę Pałac Kensington. Na jednej fotografii jest sam Louis, a na drugiej widać, jak przytula go starsza siostra, trzyletnia księżniczka Charlotte.

Jedno ze zdjęć zostało zrobione, gdy Louis miał zaledwie trzy dni – podaje agencja Associated Press. Louis Arthur Charles, przedstawiany jako książę Cambridge Louis, urodził się 23 kwietnia i tego samego dnia został przewieziony ze szpitala do domu.

Książę William i księżna Kate opublikowali zdjęcia ich niedawno narodzonego syna Louisa. /fot. EPA/PAP

Obie fotografie zostały opublikowane przez parę książęcą i zrobione przez Kate w ich rezydencji, w Pałacu Kensington. Starszego brata Louisa, księcia George’a, który 22 lipca skończy pięć lat, nie ma na zdjęciach.

Jak oświadczył w niedzielę Pałac Kensington, William i księżna są „bardzo zadowoleni”, że mogli pokazać fotografie. Mówi się, że para książęca chce w ten sposób podziękować opinii publicznej za „wszystkie życzliwe wiadomości” otrzymane od narodzin Louisa.

Trzecie dziecko pary książęcej jest piąte w linii sukcesji – po księciu Karolu, swoim ojcu Williamie i rodzeństwie George’u i Charlotte, a przed młodszym bratem Williama, Harrym.

 

ad/TwojaAnglia.eu

źródło: (PAP)/cyk/

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share