FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Szarości są w modzie. Gustowny salon

Szarości są w modzie. Gustowny salon

Najbardziej reprezentacyjne części domu powinny być zaprojektowane w stylu, który połączy elegancję z wygodą i nowoczesnością. Dlatego też w przypadku salonu tak dużą popularnością cieszą się ostatnio aranżacje zainspirowane szarościami. Najmodniejszy efekt uzyskamy, wprowadzając do salonu kilka jej odcieni, co pozwoli nam stworzyć atrakcyjny wystrój.

 W świecie aranżacji wnętrz zdecydowany prym wiodą ostatnio stylizacje zachowane w szarej tonacji. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na neutralność oraz wszechstronność szarej palety barw, która pozwala dokonywać dowolnych zmian wystroju bez konieczności przeprowadzania remontu. Co ważne, szarość doskonale harmonizuje z bielą oraz czernią, jak i z intensywnymi kolorami.

– Bardzo modne jest aranżowanie salonu w różnych odcieniach szarości z dodatkiem niewielkich akcentów w bardzo wyrazistym odcieniu. Karmin, limonka, kobalt czy szmaragd doskonale dopełnią jednobarwny wystrój, przełamując jego surowy charakter. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby takim barwnym akcentem stała się jedna ze ścian. Bardzo ciekawy efekt osiągniemy malując ją farbą lateksową, np. Akrylit W marki Dekoral w odcieniu „Turkusowa głębia

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share