FacebookTwitterPinterestShare

Strzał w biznesową dziesiątkę czyli konferencja dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii

Strzał w biznesową dziesiątkę czyli konferencja dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii

Konferencja Asbiro Investors odbędzie się już za miesiąc! Spotkanie ludzi sukcesu ze świata finansów, inwestycji i nieruchomości. Przez 3 dni wystąpi 20 wyjątkowych prelegentów. Prawdziwa gratka dla Polaków rozwijających swój biznes w Wielkiej Brytanii!

Konferencja Asbiro Investors to wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć osób, które poważnie myślą o rozwoju swojego biznesu, poszukują inwestorów lub klientów, albo dopiero planują wejść na brytyjski rynek – mówi Dawid Dowbusz, jeden z głównych organizatorów oraz inwestor na brytyjskim rynku nieruchomości. – To nie tylko dawka wiedzy i inspiracji, ale również okazja do nawiązania nowych biznesowych kontaktów oraz promocja polskich firm.

Nauka od najlepszych

Na Konferencji Asbiro Investors wystąpi 18 ekspertów i specjalistów z różnych branż, którzy osiągnęli milionowe zyski dzięki swoim inwestycjom. Podczas prelekcji podzielą się wiedzą, jak doszli do tak spektakularnych efektów i jak można wykorzystać ich techniki w swojej firmie.

– W trakcie jednodniowych konferencji wielu prelegentów od razu po swoim wystąpieniu jest już niedostępna dla uczestników – mówi Dawid Dowbusz. – To był jeden z argumentów, aby organizowane przez nas wydarzenie trwało aż 3 dni. Przez ten czas każda osoba może spotkać się z ekspertem, zadać mu pytanie, którego nie chciała na przykład poruszać na forum.

W gronie prelegentów Konferencji Asbiro Investors pojawią się eksperci ze świata finansów, inwestycji i nieruchomości. Wśród nich: Dawid Dowbusz, Paweł Albrecht, Daniel Siwiec, Wojciech Orzechowski, Jan Fijor, Jarosław Białas, Paweł Sołtys, Wojciech Kołodziejczak, Szymon Niestryjewski i wielu innych.  Poruszą oni m.in. tematy związane z prowadzeniem firmy w UK, optymalizacją jej kosztów, inwestycjami oraz powiększeniem swojego kapitału. 

„Dragons Den” na żywo

– Wiele osób ma świetny pomysł na biznes, jednak nie potrafi znaleźć inwestora, albo przebić się na rynku – mówi Dawid Dowbusz. – Z drugiej strony, już wiemy, że na konferencji pojawią się osoby z kapitałem, które chętnie zainwestują w dobrze prosperujące biznesy i inwestycje. Postanowiliśmy połączyć obie te grupy.

W trakcie, kiedy na jednej sali będą trwały prelekcje, na drugiej każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować pomysł na biznes lub rozwój już istniejącego. – Nie ograniczamy się do jednej branży, wystąpić może każdy z uczestników. Zarówno osoby, które poszukują inwestorów, jak również ci, dla których jest to promocja biznesu lub sposób na pozyskanie nowych klientów – dodaje Dawid Dowbusz. – Zależy nam na jakości tej części konferencji, dlatego każda prelekcja musi zyskać naszą aprobatę jeszcze przed jej prezentacją.

Uczestnicy, którzy będą chcieli skorzystać z tej możliwości muszą przesłać informacje dotyczące ich wystąpienia do organizatora najpóźniej do 4 lutego 2019r.

Biznes od kuchni

Budowanie bazy kontaktów i trwałych relacji to podstawa każdego biznesu. Dlatego Asbiro Investors to nie tylko konferencja, ale również liczne spotkania networkingowe. – Każdy z uczestników będzie miał dostęp do blisko 250 osób ze świata biznesu przez 3 dni – mówi Dawid Dowbusz. – W trakcie nieformalnych spotkań bardzo często pojawiają się najlepsze pomysły lub rozwiązania sytuacji, która wcześniej wydawała się bez wyjścia.

Oprócz networkingu uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z wszystkich udogodnień hotelu jak SPA, siłownia, basen.

– Głównym celem Konferencji Asbiro Investors jest wsparcie polskiego biznesu i budowanie jego silnej pozycji na brytyjskim rynku. Wspólnie możemy więcej – podsumowuje Dawid Dowbusz.

Konferencja Asbiro Investors odbędzie się 15-17 lutego w  Village Hotel w Manchester.

Więcej informacji oraz bilety dostępne na stronie www.konferencja.asbiroinvestors.com

FacebookTwitterPinterestShare