FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

ST MARY’S PERIVALE CHOPIN FESTIVAL

ST MARY’S PERIVALE CHOPIN FESTIVAL

Prezentujemy ważny weekendowy festiwal nieśmiertelnej muzyki fortepianowej Chopina. Występy praktycznie wszystkich ważnych utworów fortepianowych w 5 długich sesjach.

21 recitali wybitnych pianistów, zapewniających 12 godzin wspaniałej muzyki!

 

15-17 CZERWIEC

Trzy wieczorne sesje
– piątek, sobota i niedziela – 19.00 – 21.45
Dwie sesje popołudniowe
– sobota i niedziela – 14.00-18.00
Każda sesja zawiera od 3 do 6 osobnych recitali solowych

 St Mary’s Perivale
Perivale Lane UB6 8SS

Wstęp 15 GBP za każdą sesję. Bilety nie są wcześniej sprzedawane. Płatność gotówką.

 

HARMONOGRAM

SESSION 1

FRIDAY JUNE 15 – EVENING

7.00 Amit Yahav Introductory lecture :
Chopin : Polish Poet at the Piano in Paris
7.25 Colin Stone Nocturne in F sharp Op 15 no 2
Grand valse brillante in E flat Op 18
Nocturne in G Op 37 no 2
Mazurkas Op 41
Polonaise-Fantasie Op 61
8.20 Mihai Ritivoiu Mazurkas Op 59 nos 1-3
Variations sur un air national allemande
Waltz in A flat Op 42
Ballade no 1 in G minor Op 23
9.10 Julian Trevelyan Polonaises Op 71 nos 1-3
Piano sonata no 3 in B major Op 58

SESSION 2

SATURDAY JUNE 16 – AFTERNOON

2.00 Yuanfan Yang Two Bourrées
Polonaise in A Op 40 no 1
Nocturne in B Op 32 no1
Nocturne in F Op 15 no 1
Cantabile in B flat
Fantaisie-Impromptu Op 66
Waltz in D flat Op 64 no 1
2.40 Ke Ma Preludes Op 28
3.35 Mikhail Shilyaev Nocturne in C sharp minor Op 27 no 1
Nocturne in F minor Op 55 no 1
Andante spianato and Grande Polonaise Op 22
4.05 TEA INTERVAL
4.30 Iyad Sughayer Polonaise in B flat minor Op Posth
Mazurkas Op 33 nos 1-4
Allegro de concert Op 46
5.10 Ashley Fripp Ballade no 3 in A flat Op 47
Nocturne in F sharp minor Op 48 no 2
Nocturne in E flat Op 55 no 2
Waltzes Op 70 nos 1-3
Berceuse Op 57
Scherzo no 4 in E Op 54
6.00 SUPPER INTERVAL

SESSION 3

SATURDAY JUNE 16 – EVENING

7.00 Kausikan Rajeshkumar Mazurkas Op 30 nos 1-4
Polonaise in C minor Op 40 no 2
Trois Nouvelle Études
Piano sonata no 2 in B flat minor Op 35
8.05 Tyler Hay Études Op 10 nos 1-6
Polonaise in E flat minor Op 26 no 2
Nocturne in G minor Op 15 no 3
Waltz in B minor Op 69 no 2
Études Op 10 nos 7-12
9.05 Luka Okros Ballade no 4 in F minor Op 52
Waltz in C sharp minor Op 64 no 2
Scherzo no 1 in B minor Op 20

SESSION 4

SUNDAY JUNE 17 – AFTERNOON

2.00 Tamila Salimdjanova Nocturne in C minor Op 48 no 1
Mazurkas Op 56 nos 1-3
Polonaise in F sharp minor Op 44
2.40 Hao Zi Yoh Three Ecossaises Op 72
Nocturne in B Op 9 no3
Nocturne in E Op 62 no 2
Mazurkas Op 6 nos 1-4
Scherzo no 2 in B flat minor Op 31
3.25 Asagi Nakata Mazurkas Op 7 nos 1 & 2
Variations on a march from Bellini’s I Puritani
Polonaise in G sharp minor Op Posth
Rondo in C minor Op 1
3.50 TEA INTERVAL
4.10 Amit Yahav Nocturne in B Op 62 no 1
Nocturne in A flat Op 32 no 2
Mazurkas Op 50 nos 1-3
Fantasy in F minor Op 49
5.00 Renata Konyicska Mazurkas Op 67 nos 1-4
Impromptu no 1 in A flat Op 29
Waltz in A flat Op 64 no 3
Nocturne in B flat minor Op 9 no1
Impromptu no 3 in G flat
Mazurkas Op 63 nos 1-3
5.45 Mengyang Pan Polonaise in C sharp minor Op 26 no 1
Ballade no 2 in F Op 38
Waltz in A minor Op 34 no 2
Waltz in A flat Op 69 no 1
Waltz in E minor Op Posth
6.10 SUPPER INTERVAL

SESSION 5

SUNDAY JUNE 17 – EVENING

7.00 Artur Haftman Impromptu no 2 in F sharp Op 36
Variations in A ‚Souvenir de Paganini’
12 Études Op 25
7.55 Viv McLean Largo in E flat
Nocturne in E flat Op 9 no 2
Nocturne in G minor Op 37 no 1
Nocturne in C min Op posth
Nocturne in E minor Op 72 no 1
Nocturne C sharp minor Op posth
8.35 Michal Szymanowski Nocturne in D flat Op 27 no 2
Barcarolle Op 60
Mazurkas Op 17 nos 1-4
Waltz in A flat Op 34 no 1
9.25 Ilya Kondratiev Scherzo no 3 in C sharp minor Op 39
Mazurkas Op 24 nos 1-4
Polonaise in A flat Op 53

 

 

 

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share