FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Spotkanie z Janem Nowickim w Londynie

Spotkanie z Janem Nowickim w Londynie

Legenda polskiego kina już niebawem zagości w stolicy Wielkiej Brytanii. Będzie można się z nim zobaczyć, porozmawiać ale przede wszystkim poznać bliżej jego twórczość. A jest nie tylko aktorem ale również autorem książek, wierszy i piosenek. I do tego świetnym gawędziarzem!

Organizator Polski Teatr Komedia City Heroes Club z Londynu zaprasza na spotkanie autorskie z Janem Nowickim już 17go listopada. Odbędzie się ono w The Lighthouse Bar and Club o godzinie 18.00.

JAN NOWICKI zagrał w ponad 240 filmach, w tym m.in. w Niepochowanym, Wielkim Szu, Magnacie, Spirali, Senatorium pod Klepsydrą. Przez ponad 30 lat jego teatralną kolebką był Stary Teatr w Krakowie, gdzie zagrał dziesiątki ról, a kreacje Stawrogina w Biesach, Rogożyna w Nastazji Filipownej, Artura w Tangu czy księcia Konstantego w Nocy Listopadowej przeszły do historii polskiego tehatru.

Jest autorem kilku książek, między innymi Między niebem a ziemią, Mężczyzna i one, Białe Walce, Dwaj Panowie a do tego wielu wierszy, tekstów piosenek i kolęd. Główny motyw w pisarstwie Jana Nowickiego to przemijanie, które nieuchronnie wiąże się ze starością i śmiercią.

Bilety w cenie £39 (miejsca siedzące) i £29 (miejsca stojące) do kupienia tutaj

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share