FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Spektakl pt. Między łóżkami

Spektakl pt. Między łóżkami

Między łóżkami to zabawna i niezwykle kolorowa opowieść o… seksie. A konkretnie jest to opowieść prowadząca nas przez 6 scenek, które łączy jedno – łóżko na środku pokoju. I chociaż każda scena to inny pokój i teoretycznie inne łóżka – wszystko łączy się w pewną nieoczekiwaną i zaskakująco podaną całość.

Data: 9 Czerwca 2018
Miejsce: Londyn, The Logan Hall, 20 Bedford Way,
WC1H 0AL
Organizator : City Heroes Club
Partner główny: Hawk Rubbish Clearance
W rolach głównych wystąpią:
Katarzyna Skrzynecka/Joanna KurowskaMaria Niklińska/Katarzyna Ankudowicz/Paulina GałązkaArtur BarciśLesław Żurek/Robert Majewski/Paweł DomagałaRadosław Pazura.
 
Między Łóżkami jako jedna z najnowszych premier Teatru Gudejko to z pewnością idealna propozycja dla osób znudzonych grzecznym teatrem. To opcja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć swoich ulubionych aktorów w rolach niegrzecznych, niecodziennych, przekraczających pewne granice.  Teatr Gudejko kolejny raz zaskoczył i dostarczył coś prostego, ludzkiego, sprośnego, zdecydowanie dla pełnoletnich widzów – i zrobił to ze smakiem, chociaż w tym aspekcie z pewnością zdania będą podzielone. Między łóżkami balansuje niekiedy dość blisko pewnej linii, ale nie jest to wielki problem o ile jesteśmy na to przygotowani. Jesteście na to gotowi? To ZAPRASZAMY!!

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share