FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Samochód z wicepremier Szydło wjechał w peugeota prowadzonego przez 77-latka

Samochód z wicepremier Szydło wjechał w peugeota prowadzonego przez 77-latka

Samochód Służby Ochrony Państwa, w którym jechała wicepremier Beata Szydło, nie zdążył zahamować i uderzył w peugeota prowadzonego przez 77-latka. Nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w czwartek w Imielinie (woj. śląskie).

Rzecznik prasowy śląskiej policji podinspektor Aleksandra Nowara poinformowała, że około 13.20 dyżurny z komendy w Bieruniu dostał informację o kolizji, do jakiej doszło na drodze przed przejściem dla pieszych.

„Ze wstępnych informacji wynika, że przez przejście przechodził pieszy i samochód kierowany przez 77-letniego mężczyznę zahamował, kolejne dwa również, ale nie udało się zahamować na tyle, żeby nie doszło do zderzenia” – poinformowała podinspektor Aleksandra Nowara.

Trzy samochody są uszkodzone, peugeot ze starszym kierowcą oraz BMW i audi. „Nikomu nic się nie stało. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policjanci pytali, czy osoby uczestniczące w kolizji życzą sobie pomocy lekarskiej. Nie było takiego życzenia” – wyjaśniła rzeczniczka policji.

„Osoba ochraniana (Beata Szydło – PAP), która jechała w drugim samochodzie została przetransportowana do miejsca zamieszkania” – powiedziała Nowara.

Policjanci wykonują oględziny miejsca wypadku. „Przebadano wszystkich uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi” – zapewniła rzeczniczka.

 

ad/TwojaAnglia.eu

źródło: (PAP)/wk/ joz/

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share