FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

PZU partnerem „Poradnika podróżniczego Krzysztofa Gonciarza?

PZU partnerem „Poradnika podróżniczego Krzysztofa Gonciarza?

W ciągu dwóch dni 75 tysięcy internautów obejrzało na YouTube „Poradnik podróżniczy Krzysztofa Gonciarza? Partnerem filmu jest PZU. Krzysztof Gonciarz to jeden z najbardziej znanych twórców internetowego video w Polsce, autor kanałów podróżniczolifestylowego oraz komediowego, które subskrybuje ponad milion widzów.
„Szczerze się wzruszyłam, żałuję, że nie mogę zbyt często podróżować, to jest niesamowite?
„To już wiem kim chcę być w życiuGonciarzem?/em>
?to tylko niektóre komentarze zachwyconych internautów po obejrzeniu „Poradnika podróżniczego Krzysztofa Gonciarza?strong>– Nawiązując współpracę z Krzysztofem Gonciarzem chcieliśmy oczywiście zwrócić uwagę nasze ubezpieczenie turystyczne, ale także zachęcić wszystkich wyjeżdżających za granicę do ubezpieczania się. Dodatkowo zależało nam, by zainspirować młodych ludzi do realizacji marzeń i szukania własnych ścieżek w życiu. W filmie zawarte są porady zapalonego podróżnikakogoś kto ma ogromną pasję i potrafi w inspirujący sposób przekazać wiedzę zaczerpniętą z własnych doświadczeń ?/strong> mówi Marek Baran, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU.

W poradniku Krzysztof Gonciarz daje praktyczne wskazówki, jak podróżować i poznawać kulturę, klimat, ludzi w najdalszych zakątkach świata. W filmie znalazły się fragmenty zarejestrowanych podróży m.in. do Izraela, Hongkongu, Grenlandii, Islandii i Stanów Zjednoczonych.

– Im więcej świata poznawałem, tym bardziej uciekałem mimowolnie od gier wideo, od fikcyjnych opowieści, bo uznawałem, że świat rzeczywisty nie jest wcale mniej ciekawy. Można go zobaczyć, poczuć. Podczas podróży okazuje się, że to co dla ciebie jest najzwyklejsze na świecie, dla kogoś może być niezwykłym doświadczeniem. I to jest piękne. Dlatego chcę tego świata zobaczyć jak najwięcej i pokazać jak najwięcej/strong> mówi Krzysztof Gonciarz.

Krzysztof Gonciarz jest jednym z najbardziej znanych vlogerów w Polsce. Filmy na YouTube tworzy od 2011 roku, prowadząc kanały podróżniczo-lifestylowy oraz komediowy, które subskrybuje ponad milion widzów. Stworzył ponad 4000 produkcjiserie vlogowe, podróżnicze, komediowe, dokumentalne. Jego filmy obejrzano ponad 220 milionów razy. Twórczość Krzysztofa Gonciarza nagrodzono w konkursach Kreatura, Golden Arrow, Grand Video Awards, Travelery National Geographic. W 2016 roku magazyn National Geographic Traveler (polska edycja) przyznał mu nagrodę Traveler 2015 w kategorii „Podróżnik Online? W 2016 roku zdobył także dwie nagrody Grand Video Awards 2016.

 

 

ad/twojaanglia.eu
źródło: www.infowire.pl

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share