FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 31.12.2017-07.01.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 31.12.2017-07.01.2018

Nie tylko Cezary Pazura został w wieku seniorskim miłośnikiem młodszych kobiet. Marek Kondrat również. Aktor od kilku lat związany jest z Antoniną Turnaucórką “tego” Grzegorza. Para w zeszłym roku wzięła ślub, a teraz spodziewa się pierwszego dziecka. 67- letni gwiazdor i jego 29-letnia żona obecnie przebywają w swojej hiszpańskiej posiadłości. Tabloidy spekulują, że dla uniknięcia rozgłosu poród Antoniny odbędzie się właśnie w słonecznej Hiszpanii. Interesów winiarskich Kondrata w Polsce pilnują jego synowie: 47- letni Mikołaj i 37-letni Wojciech. Myślicie, że się cieszą na nowego braciszka lub siostrzyczkę?

printscreen/ instagram/ topmagazyn

Zdrowe batony, musli, chipsy, czy smoothie od Anny Lewandowskiej można było do tej pory nabyć w wyselekcjonowanych sklepach spożywczych. Niestety powodzenie Foods by Ann było chyba mniejsze niż spodziewała się ich pomysłodawczyni. Dlatego już od początku nowego roku smakołyki Lewej będzie można kupić także w Lidlu. Dyskont z definicji powinien być tani, dlatego przekąski od Ani sprzedawane są w małych gramaturach, a ceny wahają się w granicach 3,49- 4,49 zł. Jeśli jednak przeliczyć zawartość paczuszek na kilogramy– okazuje się, że kilogram chipsów z ziemniaka kosztuje 200 zł, a tych z batata- 300 zł! Myślicie, że warto?

printscreen/ instagram/ annalewandowskahpba

Małgorzata Rozenek przeszła na wegetarianizm! Pierwszym w rodzinie, który zrezygnował z jedzenia mięsa był syn Perfekcyjnej Pani Domu- Staś. Jako wrażliwy chłopiec pewnego dnia oświadczył, że wie, skąd bierze się mięso na talerzu i nie chce brać w tym udziału. Rozenek- Majdan przez pewien czas gotowała zatem 2 obiady: jeden dla Stasia, drugi dla reszty rodziny. W pewnym momencie powiedziała jednak: dość! Musiałam przestawić się na prowadzenie dwóch kuchni i zapewnienie wszystkim odpowiednich składników odżywczych. Im więcej dowiadywałam się na ten temat, tym bardziej byłam skłonna przejść na dietę bezmięsną. Od tamtej pory w domu Majdanów nie jada się mięsa. Ciekawe czy przy okazji zwiększania świadomości na temat chowu zwierząt na mięso; Małgorzata poszerzyła swoją wiedzę na temat tych hodowanych na futra? Myślicie, że zobaczymy ją jeszcze w kożuchu?

printscreen/ instagram/ m_rozenek

Absolutnie nie wolno śmiać się z produkcji TVP! Można za to  zostać posądzonym o brak patriotycznej postawy! Serial Korona Królów w zapowiedziach miał być polską odpowiedzią na tureckie Wspaniałe Stulecie (co odważniejsi wspominali nawet Grę o Tron). Niestety- scenografia, kostiumy, gra aktorska i luźne podejście do historii powodują raczej wybuchy śmiechu niż namaszczone skupienie. Możliwe, że scenarzyści i reżyserzy pracujący wcześniej przy produkcji Klanu wpadli w rutynę… Serialu postanowiły więc bronić nawet Wiadomości. Danuta Holecka w głównym wydaniu programu mówiła: „Korona królów” nie spodobała się przedstawicielom elit, którzy nie szczędzą cierpkich słów. Co ciekawe, ci którzy dzisiaj krytykują serial, milczeli, kiedy w telewizji publicznej promowano antypolską narrację historyczną.  Też utożsamiacie patriotyzm z zachwytem nad produkcjami niskich lotów?

printscreen/ nstagram/ koronakrolowtvp

Sensacja! Joanna Przetakiewicz ujawnia, że była nie tylko wieloletnią partnerką Jana Kulczyka, ale też jego żoną! Miałam dwóch mężów. Janek też był moim mężem tylko pod prawem szwajcarskim – zdradziła w rozmowie z Gala Studio. Janek to był ideał męża. Ideał małżeństwa. Zawsze mnie wszystkim przestawiał jako żonę, bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy. Mam więc za sobą dwa małżeństwa – jedno trwające 16 lat drugie 10. Podobno Przetakiewicz i Kulczyk zawarli w Szwajcarii tzw. „formalny związek partnerski” – alternatywę dla małżeństwa cywilnego w 2003 roku. To trochę dziwne, bo Jan Kulczyk rozwiódł się z Grażyną dopiero w 2006 roku. Jak myślicie, dlaczego Joanna ukrywała ten fakt 3 lata, bo prawie tyle minęło od śmierci Kulczyka?

printscreen/ instagram/ joannaprzetakiewicz

Monika Richardson nie ustaje w upublicznianiu intymnych faktów z życia rodziny. Ogrom pracy, jaki włożyła w niszczenie byłej rodziny Zbigniewa Zamachowskiego jest tak duży, że nie uszedł nawet uwadze Ewy Minge. Na Instagramie napisała: Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swój bój publicznie. Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje, to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca. Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta – ukradłaś, wykradałaś chłopa z układu w którym tkwił, to siedź cicho i nie dobijaj rodziny, która była przeświadczona, że jest szczęśliwa. Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz, że robisz to dla ich dobra, bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim, że tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w którym tkwił wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia. Richardson/ Zamachowska wystawiła w odpowiedzi zdjęcie Minge z starszym mężczyzną sugerując, że to nowy mąż projektantki i że jest w posiadaniu niezwykle ciekawej korespondencji z Zielonej Góry, skąd Minge pochodzi. Okazało się, że Monika znowu trafiła kulą w płot. Mężczyzna ze zdjęcia okazał się bowiem podopiecznym fundacji Minge. Pani Moniko, nie wstyd Pani? Może chociaż trochę?

printscreen/ instagram/ eva_minge

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share