FacebookTwitterPinterestShare

Plotkarski Przegląd Tygodnia: 30.12.2018- 06.01.2019

Plotkarski Przegląd Tygodnia: 30.12.2018- 06.01.2019

Artyści nie myślą o przyszłości. Artyści myślą o sztuce. Dlatego na starość mogą żałować, że nie odprowadzali składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z gwiazd starej daty o emeryturze myślała chyba tylko Krystyna Sienkiewicz. Pobierała świadczenie w wysokości 2000 zł, a zarobione w młodości pieniądze zainwestowała kupując kilka nieruchomości. Jej śladem nie poszli: Beata Tyszkiewicz- z emeryturą 1350 zł, czy Krzysztof Cugowski, który może liczyć na 570 zł od państwa. Niedawno w Fakcie wysokością swojej emerytury pochwalił się Rudi Schubert. Piosenkarz i kabareciarz otrzymuje 1200 zł. Na szczęście wzorem Sienkiewicz na swojej 20-hektarowej działce z prywatnym jeziorem wybudował cztery domy! Będzie z czego żyć!

 

instagram/ tsinskaro

Młoda żona Cezarego Pazury robi co może, by zainstnieć! W zostaniu internetową celebrytką pomogło jej oczywiście małżeństwo ze znanym aktorem. Nie bez znaczenia w zostaniu gwiazdą Instagrama były także: pięknie urządzony dom, kolejne ciąże, uroda i figura. Niestety po ostatnim stanie błogosławionym Edycie zostało aż… 5 kg “nadwagi”. Dzięki ćwiczeniom i diecie- Pazurze w końcu udało się zrzucić nadprogramowe sadełko i wróciła do figury sprzed ciąży! Skąd to wiemy? Dzięki Instagramowi, na którym wszystko relacjonowała. Łącznie z pokazaniem zdjęcia, na którym stoi na  wadze wskazującej 53,4 kg! Zainspirowaliście się?

 

instagram/ edyta_pazura

 

Dominikę Figurską możecie kojarzyć z M jak Miłość oraz z głośnego skandalu, którego bohaterką była przed laty. Dominika zdradziła męża, Michał Chorsiński zdradę wybaczył. Później jednak sam zdradził Figurską. Dominika wróciła do kochanka, a międzyczasie zaszła w ciążę. Co ciekawe, przez dłuży czas nie wiadomo było, który z jej partnerów jest ojcem dziecka. Ostatecznie małżeństwo zostało uratowane. A Dominika została twarzą kampanii “Wierność jest sexy”?! Aktualnie Figurska i Chorosiński zajęli się reklamowaniem odzieży chrześcijańskiej. Na bluzach, koszulkach i torbach marki Słowo ma Moc możemy przeczytać następujące hasła: „Viva Cristo Rey – Niech żyje Chrystus Król!”, „Pax et Bonum” („Pokój i dobro”), „If God is for us who can be against us?” („Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?”). Można też nabyć chrześcijańską „nerkę” z krzyżem świętego Benedykta. Dobrze dobrali ambasadorów?

 

instagram/ slowo_ma_moc

Znacie Borysa Mańkowskiego? To odnoszący sukcesy zawodnik MMA od 2015 roku prowadzący swój kanał na YouTube. Sportowiec często na żywo rozmawia z fanami. Ostatniego streamu nie może jednak zaliczyć do udanych. Szczególnie, że przeciągnął się bez świadomości nadającego. Borys przekonany, że kamera jest już wyłączona– zaczął internetową rozmowę z kolegą: Jak mi się nie chce siedzieć i gadać z tą wiarą. Do reaggae-baru bym sobie wjechał, tylko laptopa potrzebuję do tego programu. (…) Jakbym ja mieszkał w tej Tajlandii na stałe, to bym takie relacje robił co drugi dzień, bo bym się nudził. Jechałbym sobie, odpalał blanta i z nimi gadał. I wyobraź sobie, że ten świat do tego dąży, że jak masz k*** mocny kanał, to możesz codziennie godzinę gadać z wiarą. Siedzisz sobie codziennie k**a, jarasz sobie blanta, gadasz z gośćmi i dzięki temu siedzisz sobie na Bali. No k*** pięknie w ch**. I ktoś ci wpłaca na przykład 10 złotych – ty mu potem dziękujesz – no k***a mega! Panie Mańkowski, spełnienia marzeń życzymy!

 

instagram/ mankowski.borys

 

Okazuje się, że jak gwiazda chce coś utrzymać w tajemnicy- to wbrew opinii wielu celebrytek- można! Tak jak zrobiła to Kasia Tusk. Blogerka i córka Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego wyszła za mąż już 5 lat temu. Nie napisał o tym żaden tabloid, nie wspomniał żaden serwis, a znajomi nie udostępnili ani jednego zdjęcia na portalach społecznościowych. O fakcie dowiedzieliśmy się od samej Tusk. Celebrytka postanowiła bowiem wesprzeć licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy– swoją suknią ślubną: W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. (…) Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja. Przesyłamy spóźnione, acz szczere gratulacje!

 

instagram/ makelifeeasier_pl

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestShare