FacebookTwitterPinterestShare

Plotkarski Przegląd Tygodnia 28.10-04.11.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 28.10-04.11.2018

W Polsce emisja Big Brothera zakończyła się kilkanaście lat temu. Jednak znani z miłości do reality shows Anglicy oglądają właśnie jego 19 (!) edycję! Z ekipy programu w zeszłym tygodniu odpadł Polak, Tomasz Wania. Odejście tego uczestnika spotkało się niemałym poruszeniem wśród uczestniczących i oglądających show. Wania cieszył się bowiem niemałą sympatią widzów ze względu na szczerość i rubaszne poczucie humoru. 31-letni Tomasz wyjechał z Polski 11 lat temu: W Polsce nie ma możliwości zawierania związków cywilnych LGBT. Od wielu lat nie zmienia się w tej kwestii prawo. Musiałem wyjechać, żeby móc być sobą. Przez 11 lat, odkąd mieszkam w Wielkiej Brytanii, nie usłyszałem żadnego obraźliwego słowa w moją stronę– powiedział w rozmowie z rzeszowską Gazetą Wyborczą. Oglądaliście?

 

instagram/ tomaszwaniaofficial

 

Majka Jeżowska, mimo skończonych 58-lat wciąż może uchodzić za atrakcyjną kobietę. Piosenkarka utrzymuje świetną figurę, dobrze się ubiera i zaraża uśmiechem. Niestety odkąd 3 lata temu zakończyła trwający 20-lat związek- bezustannie szuka nowego towarzysza życia. Najlepiej znacznie młodszego: Uczę się flirtować i sprawia mi to przyjemność – wyznaje w tygodniku Na żywo. Jestem singielką więc flirtuję. Lubię być adorowana. Myślę, że każda kobieta na to zasługuje. (…) Nie chcą funkcjonować jako dodatek do mężczyzny. Dlatego tak bardzo podobają mi się młodzi panowie – potrafią akceptować tę niezależność kobiet, okazują emocje i są otwarci na dyskusję. Są już inaczej wychowywani przez swoje mamy. Doceniają kobiety, potrafią adorować, traktują płeć piękną po partnersku. Chcielibyście taką synową?

 

instagram/ majka_jezowska

 

Gra w telenoweli, szczególnie tak długa- może się w końcu znudzić. Paulina Holz gra Agnieszkę w Klanie już 20 lat i właściwie nie dziwimy się, dlaczego chce zerwać z tasiemcowym, dość nudnym wizerunkiem. Z pomocą jak zwykle przychodzi Instagram, który nasze gwiazdy uwielbiają, bo mogą tam “być sobą”. Kim więc jest Holz? Z jej profilu dowiadujemy się, że weganką, joginką, podróżniczką i… no właśnie. Kilka dni temu Paulina umieściła na swoim profilu odważne zdjęcie. Pozuje nago liżąc sobie ramię. Fotografię podpisała: Hej dziewczyny, Jest weekend, po 22…. mam pytanie: robicie sobie czasem niegrzeczne zdjęcia? Ręka w górę!… Nie po to, żeby wysłać facetowi a tylko i wyłącznie dla siebie? Bo takie się sobie podobacie. Bo takie chcecie być. Bo nikt wam nie będzie mówił, że macie być porządne. Zdjęcia niekoniecznie do pokazywania komukolwiek. Ale może jednak tak. To zależy. Od was. Róbcie sobie niegrzeczne fotki, jeśli tylko czujecie, że sprawi wam to radość, że lepiej poczujecie się w swojej skórze, na życie albo po prostu tego dnia. Popatrzcie czasem na siebie tak jak chciałybyście, żeby ktoś na was patrzył. Inspirujcie się. Zaszalejcie. Wyrwijcie się ze schematu. I co? Skołczowała Was? Skorzystacie z tej niesamowicie przydatnej porady?

PS.: Ogień krytyki sprawił, że Paulina usunęła opisywane zdjęcie.

 

instagram/ paulina_holtz

 

Jeżeli nie pamiętacie Frytki- to znaczy, że przespaliście początek nowego milenium. To wtedy Agnieszka, a obecnie Maja Frykowska święciła triumfy w prasie kolorowej. Za sprawą polskiego Big Brothera, w którym pozowała na osobę wolną od wszelkich zachamowań. Po  latach Frykowska oświadczyła, że była opętana przez demony, nawróciła się i napisała książkę o swojej przemianie. To z niej dowiadujemy się, że seksu w wannie z Kenem (innym uczestnikiem sławetnego reality show) nie było: Media donosiły o stosunku seksualnym, którego… nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie… – czytamy w “Pokonaj siebie”. Tymczasem w eter poszła informacja, że bzykaliśmy się na wizji jak króliki, a mnie okrzyknięto dziwką wszech czasów… Wierzycie jej?

 

instagram/ majafrykowska.official

 

Najsławniejsza polska felietnistka, Marta Kaczyńska na łamach tygodnika Sieci porusza palące tematy. Było już o szkodliwości opalania, o zagrożeniach płynących z oglądanie Netflixa, czy zaletach antykoncepcji naturalnej. Tym razem Marta wzięła na tapetę Halloween: Nie sposób obronić słuszności obchodzenia Halloween przez dzieci. Impreza ta bowiem w sposób oczywisty nic dobrego nie wnosi. […] Pozornie niewinne zabawy stanowią według duchownych otwarcie na działanie złych mocy, a do egzorcystów zgłasza się podobno coraz więcej osób poszukujących pomocy dla swoich dzieci. Najwidoczniej złe moce nie działają na córkę Kaczyńskiej- Ewę. Dziewczynka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w halloweenowym makijażu. Jak byście nazwali taką postawę?

 

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestShare