FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 28.01-04.02.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 28.01-04.02.2018

Polska ma nowego fitnessowego idola! Daniel Qczaj stanowczo wyróźnia się na tle instagramowych, czy facebookowych trenerów poczuciem humoru i dystansem. Cechuje go również góralski akcent i celowo popełniane we wpisach błędy ortograficzne. “Lecimy z tym rzyciem” to już legenda! Trener z okazji 31. urodzin podzielił się z fanami mrożącą krew w żyłach historią z rodzinnego domu: Miałam 6 miesięcy jak moja babka Zosia wzięła i nakarmiła mnie schabowym, kapustą i ziemniakami. No nie przyswoiłem. Wylądowałem w szpitalu. Prawie żem umarł. Pozdrawiamy wszystkie babcie! Szczególnie te z Małopolskiego!

printscreen/ Instagram/ qczaj

Majka Jeżowska od lat próbuje zerwać z wizerunkiem piosenkarki dziecięcej. Fani wciąż jednak nie mogą doczekać się utworów skierowanych do dojrzalszych słuchaczy. A artystka nie pomyślała, że na jej postrzeganie może jeszcze wpływać wieloletnie zdrabnianie imienia. O swoje nowe oblicze postanowiła zawalczyć w magazynie Party: Pierwsza sesja, którą naprawdę polubiłam, była ta, którą zrobiła dla mnie Justyna Steczkowska. Bez kolorowych sukienek i bez etykietki „gwiazdy dla dzieci„. Pokazała mnie inaczej niż wszyscy – jako kobietę dojrzałą, świadomą swojej kobiecości, seksapilu i wdzięku. Na tych zdjęciach od razu widać, że lubię siebie, lubię mężczyzn, lubię czułość i seks. (…) Każda kobieta chce się podobać i być akceptowana. Lubię młodszych mężczyzn, bo potrafią okazywać kobiecie zainteresowanie. Wcześniej byłam żoną, matką, zapracowaną osobą. Od 20. roku życia w związkach. Zawsze chciałam „należeć” do mężczyzny, a zakochana kobieta nie podejmuje decyzji dla siebie. Teraz mam czas i mogę wszytko. Maju! Kibicujemy z całego serca!

printscreen/ Instagram/ majka_j

 

Pamiętacie niedawną walkę Króla Albanii z Tomaszem Oświecińskim? Tę, którą przegrał w ciągu zaledwie 1,5 minuty? To nie jedyna przykra sprawa, która spotkała celebrytę tego feralnego dnia. Informator portalu Pudelek zdradza: Podczas ostatniej gali KSW złodzieje włamali się do jego mieszkania i nie dość, że ukradli wszystko co było wartościowe, to jeszcze zdemolowali mieszkanie. Zniszczyli nawet złote płyty „artysty”. Pewnie szukali sejfu, dlatego lokal wyglądał jak wywrócony do góry nogami i wszystko co wisiało na ścianach zostało zerwane . Przypominamy, że Popek uciekł z Polski przez oskarżenie o kradzież z włamaniem. A więc to prawda, że karma wraca?!

printscreen/ Instagram/ popek_oficjalnie

Dlaczego gwiazda TVN – Agnieszka Woźniak-Starak (kiedyś Agnieszka Szulim) nie budzi sympatii widzów stacji? Na pewno nie dlatego, że na wizji bez polotu poniża inne gwiazdy. Nie dlatego, że trudno nazwać ją sympatyczną. Nie dlatego, że chętnie ocenia innych, a sama blokuje możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych. A więc dlaczego? Odpowiedź znalazła przyjaciółka Agnieszki, również Agnieszka! Aktorka Agnieszka Włodarczyk tłumaczy kumie, że ludzie nie lubią jej, ponieważ zazdroszczą jej bogactwa! Trafna diagnoza?

printscreen/ Instagram/ aga_wozniak_starak

Jedna z ulubionych komedii Polaków, Kogel- Mogel doczeka się wkrótce kontynuacji! W filmie zagrają wszyscy aktorzy bawiący nas w pierwszej i drugiej części kultowej produkcji. Na ekranie ujrzymy zatem Ewę Kasprzyk, Dariusza Siatkowskiego, Katarzynę Łaniewską, czy Jerzego Turka. Do obsady dołączy także Barbara Kurdej- Szatan. Ilona Łepkowska, scenarzystka nowego Kogla-Mogla zdradza zarys czekającej nas historii:  Syn Kasi jest singlem – trzydziestolatkiem, a ona nieco zgorzkniałą rozwódką. Kasia mieszka ze swoją matką, graną przez Katarzynę Łaniewską i jest dyrektorką szkoły. A profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która  jest teraz… sex coachem. Nie możemy się doczekać, a Wy?

printscreen/ Instagram/ ewa.kasprzyk

Paweł Kukiz zaskoczony warunkami panującymi w Polskich Kolejach Państwowych! Muzyk/ polityk podróżował ostatnio pociągiem na Górny Śląsk. Niestety w tym samym czasie z transportu PKP postanowili skorzystać także inni żądni przygód. Kukiz na Facebooku pisze: Pozdrowienia z ekscytującej podróży na trasie Tychy-Warszawa. PKP nie przewidziało, że w jednych rejonach kończą się ferie, a w innych zaczynają i nie dało ani dodatkowych wagonów ani pociągów, a w związku z tym podróżne bydło (w tym ja) koczujemy we wspólnocie na korytarzach (ja mam ekskluzywną jedynkę koło kibla) i chwalimy Pana (tego od PKP). Alleluja! Po tym wpisie- wiemy już, że Paweł rzadko korzysta z państwowych środków transportu. Ze swojej strony radzimy, by unikał polskich pociągów szczególnie w okresie wakacyjnym. Prawdopodobnie wówczas nie miałby szans na zrobienie sobie takiego zdjęcia…

printscreen/ Facebook/ Paweł Kukiz

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share