FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 25.11-02.12.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 25.11-02.12.2018

Pewności siebie można Annie Musze pozazdrościć. Mimo, że jej karierę trudno nazwać spektakularną- celebrytka uważa się za gwiazdę najwyższego formatu. Niestety fakty mówią, moda na jej występy zakończyła się jakieś 10 lat temu. “Gwiazda” swoją małą użyteczność dla polskiego filmu zwala na reżyserów. Nie dość, że obsadzają Muchę poniżej jej doskonałych umiejętności aktorskich- to jeszcze wciąż nadużywają jej kipiącego seksapilu: Z przyjemnością zagrałabym coś innego, wbrew przypiętej mi łatce seksownej lwicy – wyznaje w Fakcie. Chętnie wcieliłabym się w postać mniszki. Czekam, aż ktoś będzie chciał mnie obsadzić w roli skromnej kobiety, która będzie zakryta ubraniem od stóp do głów. Dobre wytłumaczenie dla samodzielnie przez Anię obranego kierunku kariery?

 

instagram/ taannamucha

Monika Zamachowska znów udzieliła wywiadu. Niestety. Kolejne wypowiedzi niegdyś lubianej i cenionej dziennikarki utwierdzają nas w przekonaniu, że Zamachowska dla własnego dobra powinna przestać wypowiadać się publicznie. Tym razem żona Zbigniewa Zamachowskiego w rozmowie z Dziennikiem.pl perorowała na temat niegdysiejszego romansu męża. Tą wypowiedzią miała zamknąć usta hejterów, którzy wciąż twierdzą, że rozbiła jego Małżeństwo z Aleksandrą Justą: Nie rozbiłam rodziny. Czy mam się powoływać na bardzo publiczny romans mojego męża z Agnieszką Glińską, na dwa lata przed naszym spotkaniem? To był pierwszy publiczny sygnał, że Zbyszek był gotowy rozstać się z żoną, mimo gigantycznych kosztów tej decyzji. Ale inne, prywatne sygnały w tej sprawie, łącznie z terapią małżeńską, to historia tych dwojga ludzi, która niech prywatną pozostanie. Wiem, że dobrze się sprawdzam jako bohaterka tekstów – czarny charakter. Jestem z dobrego domu, pracowita, z niezłym nazwiskiem. (…). Osiągnęła swój cel?

 

instagram/ monikazamachowska

Ktoś jeszcze pamięta, jak w 2012 roku Natalia Siwiec została Miss Euro? Bo my doskonale! Piękna, biuściasta, z rozwianym włosem, w koszulce z orłem tylko czekała, aż wyłapie ją jakaś kamera. I udało się! Od tamtej pory celebrytka zdążyła zostać bywalczynią salonów, ekspertką programów śniadaniowych, matką, żoną oraz… najlepiej zarabiającą influencerką w Polsce. Pudelek zacytował anonimową osobę zajmującą się współpracą z celebrytami: Siwiec za jeden wpis sponsorowany potrafi zgarnąć nawet 50 tysięcy złotych. To rekord jeśli chodzi o polskie gwiazdy. Jej stawki wynikają z tego, że z racji swojego życia może reklamować naprawdę różne produkty: kosmetyki, gadżety dla mam i dzieci, biżuterię, ubrania… . Jessica Mercedes czy Julia Wieniawa nie zareklamują luksusowych wózków dla najmłodszych, bo same nie mają dzieci. Tymczasem to firmy, które dysponują wielkimi budżetami reklamowymi. Wiedzieliście, że prowadzenie Instagrama daje takie pieniądze?

 

instagram/ nataliasiwiec.official

W 2013 roku były mąż Edyty Górniak potrącił na pasach 63- letnią mieszkankę Warszawy wracającą z obiadu u wnuków. Dariusz Krupa był pod wpływem narkotyków. Prawdopodobnie z powodu zamroczenia nie zauważył przechodzącej prawidłowo przez pasy kobiety, a po wypadku nawet nie wyszedł z auta, by sprawdzić jej stan. 63-latka zmarła, a były muzyk trafił do więzienia. W zakładzie półotwartym wiedzie mu się całkiem nieźle. W Super Expressie wypowiadał się na ten temat jeden z więziennych kolegów Krupy: Darek obsługuje radiowęzeł. Puszcza nam Radio ZET i RMF FM. Raz na pół dnia włączył Radio Maryja, więc jak łatwo się domyśleć, więźniowie nie byli zadowoleni. Czujemy się tu jak w sanatorium. Na każdym oddziale jest telefon na kartę, z którego można dzwonić, ile wlezie. Niektórzy mają w celach telewizor, a w wolnych chwilach gramy w piłkarzyki czy karty. Jak na więzienie, jedzenie jest smaczne, ale czasami zimne. Adekwatna kara za pozbawienie kogoś życia?

 

instagram/ edytagorniak

Weronika Rosati samotnie wychowuje córeczkę Elizabeth. Przy czym podkreślamy za matką, by nie mylić imienia, które dostała dziewczynka po Elizabeth Taylor z przaśną, polską Elżbietą. Aktorka jak obecnie większość celebrytów z przejęciem dokumentuje swoje życie na Instagramie. Niedawno wystawiła własny cytat z Pytania na Śniadanie: Kobiety samotne, zwłaszcza te, które nie były w związku małżeńskim, są zdane na siebie. Nie są też dobrze postrzegane i to mnie zszokowało. Ja uważałam, że to powód do dumy, że sobie radzę. Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które doprowadziły do sytuacji, że jesteśmy samotnymi mamami. Jak widać Weronika kiepsko oceniła sytuację. Wiążąc się ze znanym ortopedą, Robertem Śmigielskim miała bowiem świadomość, że jej partner ma już… 4 dzieci z 2 kobietami. Nie wiedziała, że ludzie się nie zmieniają…

 

instagram/ weronikarosati

 

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share