FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 25.03-01.04.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 25.03-01.04.2018

Grzegorz Krychowiak bardziej niż z sukcesów na boisku znany jest ze swojego zamiłowania do mody. Zawsze podejrzewaliśmy, że wpływ na to miała jego francuska narzeczona- Celia. Bezrobotna WAG uwielbia bowiem nosić kreacje od projektantów i chwalić się nimi na swoim instagramowym profilu. Jak zatem Grzegorz tłumaczy swoje kosztowne hobby? We Francji pojawiły się możliwości, poznałem kilka sklepów, ludzi, którzy potrafili doradzić. Lubię dobrze wyglądać, wyróżnić się w tłumie. Strój jest wizytówką, trzeba się w nim dobrze czuć i nie zlewać się z masą. Chociaż oczywiście są pewne granice w zwracaniu na siebie uwagi. To musi być przyjemność, a nie manifestacyjne farbowanie włosów na różowo. Nie lubię być nikim, nie lubię być szarakiemwyznaje w Sportowych Faktach. A Wy? Co nosicie, żeby być KIMŚ?

printscreen/ instagram/ grzegorz.krychowiak

 

Statystyki są nieubłagane! Najstarsza polska telenowela widocznie już przejadła się widzom. Z tego powodu scenarzyści Klanu mają pełne ręce roboty. Jak utrzymać zainteresowanie widowni? Sposobów jest wiele, twórcy serialu postanowili jednak wybrać najkrótszą- skandal! Widzieliśmy już więc kazirodczy związek Jasia z własną ciotką, następnie Grażynka uświadamiała Maćka za pomocą precli, a teraz…. dobroduszna Czesia przyprawia rogi Darkowi. Kochanek dziewczyny nazywa się… Brajan Cebula i sprawi, że Cześka zażąda od męża rozwodu! Takie rzeczy w państwowej telewizji! Szok i niedowierzanie! 

 

printscreen/ instagram/ annapowierza

 

Kinga Rusin prawdopodobnie wybaczyła już Tomaszowi Lisowi upokorzenie, jakie zafundował jej na oczach całej Polski. Związek Lisa i najlepszej przyjaciółki Rusin- Hanny Lis/ Smoktunowicz również nie przetrwał próby czasu. Być może nieudana historia miłosna sprawiła, że gwiazda TVN ma ostatnio wobec byłego męża uczucia nieco cieplejsze niż zazwyczaj. Rusin wyznaje: Mamy dwoje dzieci. To nas będzie łączyć do końca życia. Raz byliśmy nawet na wspólnym obiedzie. Była osiemnastka naszej córki, więc świętowaliśmy wspólnie. Przecież wiadomo, że mamy dzieci, więc nie będziemy się rozdzielać w czasie uroczystości, które są dla naszych dzieci najważniejsze. Absolutnie zrobimy wszystko, żeby im było miło. (…) Chciałabym móc kiedyś zaprzyjaźnić się z Tomkiem. Myślicie, że faktycznie byłaby skłonna wybaczyć Lisowi ten stary dyshonor? Wykazałaby się wówczas nie lada wspaniałomyślnością, nie sądzicie?

printscreen/ instagram/ kingarusin

 

Monika Richardson/ Zamachowska powoli przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Dzięki skłonności Moniki do zwierzeń wiemy już: jak Zbigniew Zamachowski radzi sobie w alkowie, jakie są jego stosunki z dziećmi i byłą żoną, jak ciężko musi pracować na alimenty dla porzuconych Broni, Marysi, Staszka i Tadka. W te święta dziennikarka zdała na Instagramie obszerną relację z odwiedzanych przez nią i męża grobów bliskich. W ten sposób cała Polska dowiedziała się, że Zamachowski miał jeszcze jedno dziecko. Jaś Zamachowski umarł zaraz po narodzinach, w 1991 roku. Moniko! Naprawdę już wystarczy!

printscreen/ instagram/ monikazamachowska

 

Syn Katarzyny Nosowskiej został modelem! To przecież  jedno z najpopularniejszych zajęć dzieci gwiazd. Czy Mikołaj poradzi sobie w szołbiznesie? Trudno powiedzieć. W każdym razie słuszny wzrost i interesująca uroda na pewno będą jego sprzymierzeńcami. By być dobrym w tym fachu przyda się także pewność siebie, a tej młodzianowi nie brakuje, o co zadbała matka: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie. Tak bardzo chciałam mu pokazać, że go kocham i zapewnić go, że co by się nie działo to jest i jak najlepszy, że chyba chłopak ma teraz przerąbane w zderzeniu z rzeczywistościąpowiedziała Nosowska w programie Hanny Lis. Życzymy samych sukcesów!

printscreen/ instagram/ krajan3

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share