FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 24-31.12.2017

Plotkarski Przegląd Tygodnia 24-31.12.2017

Pamiętacie, jak Norbi śpiewał przed laty Kobiety są gorące? Okazuje się, że zapomniany artysta lubi też gorące pączki. Miłość do tego rodzaju słodyczy przeistoczył nawet w biznes! W Kielcach za jedyne 3 zł (!) można kupić pączka w pączkarni należącej do celebryty. Choć cena odbiega  od rynkowej- do cukierni ustawiają się spore kolejki. Okazuje się, że mieszkańcom to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie- do wyboru mają bowiem kilkanaście rodzajów ciepłych pączków, a ich rozmiar jest znacznie większy niż standardowy. Sam Norbi wielbi Kielce i dla lokalnego portalu powiedział: Spotykamy się tu z ogromną życzliwością. Wszyscy się uśmiechają, chętnie pomagają. Gdy załatwialiśmy sprawy w urzędach, dostaliśmy mnóstwo wskazówek i porad, z których potem skorzystaliśmy. Jesteśmy oczarowani kielczanami. Heeeeeeeeej ! Hoooooooooł! Heeeeeeeej! Hoooooooł!

printscreen/ instagram/ madzia_pim

 

Odkąd niemal dziesięć lat temu Cezary Pazura poznał w pociągu młodziutką studentkę- jego życie diametralnie się zmieniło. Dwukrotny rozwodnik sporo zainwestował w Edytę, która nie przypomina już skromnej dziewczyny z pociągu relacji Kraków- Warszawa. Trzecia żona Czarka została menadżerką aktora (dziwnym trafem kariera aktora mocno przystopowała) i matką jego dzieci. W święta obwieściła na Instagramie, że po raz trzeci jest w ciąży. 29- letniej Edycie  i 55-letniemu Cezaremu serdecznie gratulujemy!

printscreen/ instagram/ czarekpazura

 

Mariola Bojarska- Ferenc nigdy nie ukrywała, że nie lubi Ewy Chodakowskiej. Oskarżyła nawet guru fitness, że certyfikat instruktorki kupiła na greckim pchlim targu. Mariola znacznie lepsze stosunki ma z żoną Roberta Lewandowskiego. Chwali się w mediach, że Ania nazywa ją swoją drugą mamą?! Tym bardziej dziwią życzenia świąteczno- noworoczne, jakie Ferenc postanowiła złożyć Chodkowskiej na łamach Super Expressu: Życzę Ewie z całego serca, żeby ten kolejny rok przyniósł jej cudnego potomka. Jestem już dojrzałą kobietą i z perspektywy czasu wiem, że największym szczęściem i sukcesem dla mnie są moi synowie. Oni dają mi siłę. Ewa i jej mąż mają wszystko, brakuje im tylko dziecka, dlatego życzę, by pojawił się przy nich fajny, wysportowany maluszek i dawał im jeszcze więcej radości w życiu. Bądźcie szczęśliwi! Myślicie, że Mariola powinna pod płaszczykiem niewinnych życzeń sugerować Ewie, że jako nie-matka jest mniej wartościowa niż posiadaczki dzieci?

printscreen/ instagram/ mariola_bojarska_ferenc

 

Nie zliczymy, który to raz Edyta Górniak godzi się z matką i siostrą. Na najnowsze pojednanie wybrała bardzo dobry termin. Artystka nie spędzała Wigilii  w rodzinnym domu od 16 lat. 24 grudnia podjechała pod dom matki i zapukała do drzwi. O 18 kierowca zawiózł ją pod drzwi rodzinnego domu, zapukała i weszła jak gdyby nigdy nic. Mama, ojczym, siostra z mężem i dzieckiem – wszyscy byli zszokowani. Wszystkie konflikty poszły w niepamięć i niespodzianka udała się idealnie. Była jak prawdziwy zbłąkany wędrowiecdonosi informator portalu Pudelek. Oby tym razem sielanka potrwała dłużej niż kilka miesięcy.

printscreen/ instagram/ edytagorniak

 

Dobra passa wybitnego aktora- Zbigniewa Zamachowskiego skończyła się kilka lat tem temu wraz z poślubieniem dziennikarki telewizyjnej- Moniki Richardson. Sąd zasądził porzuconym przez aktora dzieciom z pierwszego małżeństwa alimenty w wysokości 16 tysięcy złotych miesięcznie. Niestety aktora rzadko ostatnio widujemy w produkcjach telewizyjnych, czy filmowych- co oczywiście ma wpływ na jego finanse. Jak na każdym kroku podkreśla Richardson- i ona musi pracować na utrzymanie nieswoich dzieci. Super Express donosi, że aktor nie wywiązuje się z obowiązku alimentacyjnego i przed świętami otrzymał wezwanie do zapłaty zaległych 60 tysięcy złotych. Komu współczujecie? Zbyszkowi, Monice, czy dzieciom? 

printscreen/ instagram/ monikazamachowska

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share