FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 19-26.11.2017

Plotkarski Przegląd Tygodnia 19-26.11.2017

Wyobraźnia Magdy Gessler nie zna granic. Przede wszystkim oczywiściej jej fantazja kulinarna. Zgodnie z nazwą swojego nowego programu- Sexy Kuchnia– Gessler nie pomija żadnej okazji do przekazania widzowi swoich skojarzeń związanych z poszczególnymi składnikami potraw. Ostatnio głośno było o tym, do czego zakonnicom służyły marchewki. Tym razem poznajemy jej punkt widzenia na temat truskawki: Jedzenie truskawek przez kobiety jest ogromnie, ogromnie sensualne. Według wszystkich erotycznych skojarzeń, truskawka jest podobna do żołędzia członka męskiego. Jak sądzicie? W przyszłym sezonie truskawki będą Wam jeszcze smakować tak samo?

printscreen/ instagram/ magdagessler_official

O tym, że wybitny aktor- Borys Szyc był alkoholikiem wiedzą już niemal wszyscy. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że choroba artysty trwała aż 15 lat. Aktor w wywiadzie dla Vivy obrazowo opowiada, jak wyglądało jego życie, zanim 3 lata temu zdecydował, że wysokoprocentowe trunki nie będą już decydowały o jego fizycznym i psychicznym samopoczuciu: Alkohol to ucieczka, na pewno przed odpowiedzialnością. To choroba bardzo trudna do zdiagnozowania. Po cichu wchodzi w każdy zakamarek życia, a później wiąże się ze wszystkim, co robisz, z twoją miłością, z twoim jedzeniem, z twoim codziennym rytmem życia. I tak zaczyna się w ciebie wczepiać, że właściwie nie wiadomo kiedy przejmuje nad tobą kontrolę. Żaden alkoholik nie potrafi wskazać tego dnia, gdy się nim staje, to się dzieje mimochodem. Mimochodem alkohol zaczyna zalewać wszystkie dziury w człowieku. A potem przestajesz o nich w ogóle myśleć, ale te dziury nie znikają. Powiększają się i stajesz się „skisłym ogórkiem” – to określenie mojego terapeuty. U mnie, nie wiem, może te dziury zrobiły się już w dzieciństwie, może z powodu braku ojca? Po wódce jest moment odwrócenia głowy od tego, co uwiera. Jeżeli to trafi na podatny grunt, a u mnie trafiło, robi z twoim życiem, co chce. Najpierw pomaga, ale potem staje się protezą i bez niej nie potrafisz funkcjonować. To jest właśnie ta choroba. Pamiętajcie- pijcie, ale z umiarem!

printscreen/ instagram/ borys.szyc

Całe lato oglądaliśmy w tabloidach zdjęcia opalającej się Marty Kaczyńskiej. Zapewne duży wpływ na jej miłość do opalonej skóry miało morze i piaszczyste plaże, do których niedaleko z jej domu w Sopocie. Podpisana przez Andrzeja Dudę ustawa o ograniczeniu dostępu do solariów osobom poniżej 18-go roku życia o dziwo bardzo ucieszyła Kaczyńską, bowiem w swoim felietonie dla Sieci Prawdy moralizuje: Podobnie jak w przypadku sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych w razie wątpliwości dotyczących wieku klienta usługodawca będzie mógł zwrócić się do niego o przedstawienie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Warto zwrócić uwagę, że pewna analogia pomiędzy wymienionymi używkami a korzystaniem z zabiegów opalania nie jest przypadkowa. (…) To miejsca niebezpieczne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a limitowanie dostępu do nich jest uzasadnione oraz koniecznie. Jak myślicie, zobaczymy jeszcze Martę na sopockich plażach?

printscreen/ instagram/ mmkaczynska

45-letnia Edyta Górniak jest już matką nastoletniego Allana. Mimo to gwiazda nie wyczerpała jeszcze swojego instynktu macierzyńskiego. W urodzinowym wywiadzie dla magazynu Party wyznała, że chciałaby: Pięknego rozwoju mojego syna, nowych wyzwań zawodowych i podróży do Nowej Zelandii. Ale najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą. Zastanawiamy się, czy traktować wyznanie Edyty poważnie, gdyż ostatnio w Fakcie marzyła o zostaniu instruktorką jogi lub delfinem?! Które wcielenie piosenkarki podobałoby się Wam najbardziej?

printscreeen/ instagram/ edytagorniak

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Rozenek lubi chwalić się figurą na Instagramie. Odważne fotografie gwiazdy widzieliśmy już nie raz. Perfekcyjna Pani Domu słynie również z ciętego języka. Hejterki na jej profilu mają od czasu do czasu okazję, by osobiście tego doświadczyć. Ostatnio krytyce poddane zostały nogi celebrytki: Pani Gosiu pani nogi nie są najmocniejszą stroną. Krzywe, chude. Masakra– oceniła internautka. Co na to Rozenek? To mamy ze sobą coś wspólnego odpowiedziała kończąc tym samym dyskusję. Dobrze?

printscreen/ instagram/ m_rozenek

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share