FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 18-25.11.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 18-25.11.2018

Czy patrząc na najsłynniejszego polskiego detektywa bez licencji powiedzielibyście, że ma niezwykłe powodzenie u kobiet? U młodych kobiet? U pięknych kobiet? Nie? My też nigdy byśmy się tego nie domyślili. Okazuje się jednak, że Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego nie jest jedyną miłośniczką jego wdzięków. Polska od kilku dni żyje ujawnionym przez Dominikę Zasiewską, byłą Wodziankę Wojewódzkiego romansem z naszym bohaterem. Na Instagramie publikuje wiadomości jakie między sobą wymieniali oraz wspólne zdjęcia. W międzyczasie do celebrytki zgłaszają się kolejne uwiedzone, omamione i wykorzystane  przez Rutkowskiego kobiety. Wykorzystane kobiety, takie jak ja, mają prawo się bronić! Mało tego, mają obowiązek się bronić! Rutkowski z tą Mają od siedmiu boleści myślą, że zrobią ze mnie, czy z którejkolwiek z nas, niewiarygodne idiotki? Moja odpowiedź brzmi NIE !!! Dziewczyny! Jest nas już co najmniej kilkadziesiąt! Nie godzimy się na to, że jeden, uzależniony od seksu 60 latek, nas oszukuje! Myślicie, że będzie jakiś pozew zbiorowy?

 

instagram/ the_real_watergirl

Dziennikarz TVP, Michał Olszański od zawsze cieszy się sympatią widzów. Fani wyczuwają chyba, że zrozumienie i empatia, jakimi wyróżnia się prowadząc telewizyjne programy nie  jest udawana. Niedawno potwierdził to w rozmowie z portalem dziennik.pl. Prezenter wykazał się bowiem nie lada odwagą przyznając, że jego syn jest osobą homoseksualną: Nie od razu to zaakceptowałem. (…) Od małego był zabawnym, przebierającym się dzieckiem. Kiedy dotarło do mnie, że jest gejem, zacząłem się zastanawiać, jak sobie z tym dać radę. (…) Bardzo cenię i lubię jego partnera. Myślę, że gdy człowiek przeżyje to we własnym domu, z bliskimi, to jest cenne doświadczenie, zmierzenia się ze swoimi odwiecznym stereotypem, który masz. Nie mam teraz żadnego problemu z tym, że mój syn jest gejem, nie psuje to naszej relacji ojciec-syn. (…) Długie rozmowy z Magdą na ten temat, docieranie do tego, żeby bez napinania się stwierdzić, że mój syn nie jest heteroseksualny i żeby on czuł, że wciąż ma we mnie wsparcie, żeby był szczęśliwy. Gratulujemy ojcu syna, a synowi ojca!

 

instagram/ monikazamachowska

Od kilku miesięcy Polsat nadaje program pt. Story of my life. Formuła programu jest nieco kontrowersyjna. Do szoł zapraszane są znane pary, następnie postarza się je o 20 i za moment o 40 lat. Program dostarcza wielu wzruszeń, oczywiście głównie uczestnikom. Widzowie natomiast mogą zdobyć ekskluzywną wiedzę na temat znanych małżeństw i związków. Jak ostatnio, kiedy Michał Wiśniewski podzielił się z widzami historią pierwszego z seksu, z aktualną, czwartą już żoną- Dominiką Tajner: Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka. That’s it. To była jedna noc. Przydatna informacja?

 

instagram/ dominika_tajner_wisniewska

Radosław Majdan po ślubie z Perfekcyjną Panią Domu stał się drugim ojcem jej synów. Ich zażyłość jest podobno solą w oku ich prawdziwego ojca- Jacka Rozenka. Zastanawiamy się, jak mógł się poczuć po ostatnim wyznaniu byłej żony: Mój syn ostatnio zakochał się w sąsiadce. Poszedł z tą sprawą do Radosława i poprosił go, żeby pomógł mu wybrać dla niej pierścionek ujawnia Małgorzata Rozenek- Majdan w Fakcie. Więc Radosław biegał z nim za tym pierścionkiem, tylko było dość ciężko z rozmiarem. Majdan dodaje: Często zastanawiamy się z Małgosią, jak to będzie, gdy któryś z chłopców przyprowadzi do domu dziewczynę. Myślę, że Małgosi jako mamie będzie ciężko w sytuacji, gdy jakaś kobieta zbliży się do jej syna bardziej niż ona sama. Pamiętacie Radka ze związku z Dodą? Kiedy ten skandalista tak spokorniał?

 

instagram/ m_rozenek

Bardzo lubimy Urszulę Dudziak. Podziwiamy jej formę, talent i poczucie humoru. Czasem jednak pierwsza dama polskiego jazzu przesadza. Tak jak w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła magazynowi Pani. W rozmowie 75-latka  opowiadała o związku z młodszym o 9 lat marynarzem, Bogdanem: Stereotypowe wyobrażenie o kobietach po menopauzie jest… nieprawdziwe. To fantastyczny czas, doskonały na świadome, piękne przeżywanie. Jesteśmy wolne od zobowiązań, mamy odchowane dzieci, mąż w piachu. Możemy wszystko: robić striptiz, kiedy mamy ochotę… Ja i mój partner Bogdan jesteśmy przykładem na to, że bez względu na wiek można mieć satysfakcjonujący seks, który jest dopełnieniem wyjątkowo udanego związku. Po tym, co przeczytaliśmy- nie możemy się już doczekać menopauzy! A Wy? 🙂

 

instagram/ urszuladudziak.official

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share