FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 14-21.10.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 14-21.10.2018

Bożena Dykiel rzadko pojawia się na ściankach, nie okupuje również kanap w programach śniadaniowych. Gra w jednym serialu i mini- sława zdaje się jej wystarczać. Do tej pory uważaliśmy panią Bożenę za osobę światłą, inteligentną i empatyczną. Tym bardziej dziwi wypowiedź, jakiej udzieliła ostatnio portalowi przeambitni.pl: Niestety, kocham futra. Uważam, że kobieta zawsze wygląda dobrze w futrach, a poza tym mamy taki klimat, że futro, to jest coś. Ja mam futro, dzięki któremu nie marznę mimo temperatury. Kobiety w futrach zawsze wyglądają dobrze. A tyle się teraz mówi o prawach zwierząt! O ich męczarniach na fermach! O obdzieraniu żywcem ze skóry! Czy nad wygląd rosyjskich nuworyszy rzeczywiście można przedkładać cierpienia lisów, norek i szynszyli? Nie będziemy cytować wypowiedzi internautów pod wywiadem, ale wygląda na to, że aktorka wiele straciła nie tylko w naszych oczach…

 

instagram/ kaszubazuzia_official

 

 

Don Vasyl – wybitny śpiewak, ulubieniec publiczności, honorowy obywatel Ciechocinka idzie po władzę. Artyście nie wystarcza atencja fanów, chce zostać radnym rodzinnego miasta. Piosenkarz startuje z ramienia Kujawskiej Inicjatywy Samorządowej, a jego jedynym doświadczeniem politycznym jest … nieudany start w poprzednich wyborach. Czym  tłumaczył porażkę? Brakiem wiary w reklamę! Tym razem jednak jest inaczej! Podobno cały Ciechocinek zdobią plakaty z podobizną Don Vasyla. Pytany o partyjne upodobania odpowiedział- Jako artysta nie mogę stawać po żadnej stronie. Wszystkie opcje mi się podobają! Wierzycie mu?

PS. Wyniki wyborów na radnych Ciechocinka są jeszcze niedostępne.

 

instagram/ skarzysko24.pl

 

 

Cała Polska wie o fascynacji Katarzyny Skrzyneckiej Grecją. To tam aktorka spędza niemal każde wakacje, to na wyspach wzięła ślub z Marcinem Łopuckim, to greckie imię nadał swojej córce (dziewczynka nazywa się Alikia Ilia). Jak niemal każda polska gwiazda- również jurorka polsatowskiego Twoja twarz brzmi znajomomarzy o finansowym zabezpieczeniu na przyszłość, czyli założeniu własnego biznesu. Kupno domu w Helladzie nie wchodzi w grę. Skrzynecka opowiadała już o tym w Fakcie: Zakup posesji w ciepłym kraju to bardzo kosztowna rzecz. To inwestycja, za którą trzeba płacić podatki przez cały rok. Nie jest to zbyt opłacalne. Ale wejście w spółkę to zupełnie inna historia. Aktorka planuje podobno z greckimi przyjaciółmi otwarcie restauracji lub małego hoteliku.  Ma zamiar umilać gościom czas swoimi recitalami. Ciekawa opcja na jesień życia, nieprawdaż?

 

instagram/ katarzyna_skrzynecka

Życie uczuciowe Roberta Korzeniowskiego to gotowy materiał na film. Były sportowiec rozwiódł się z pierwszą żoną dla kolejnej. A ponieważ niedawno znowu się zakochał- szykuje się kolejne rozstanie. Aktualna żona byłego chodziarza przegrała walkę o serce 50-latka z 34- letnią Justyną. Robert zdążył już z nią zamieszkać, ale najpierw załatwił kilka spraw w mieszkaniu, z którego korzysta obecna jeszcze żona oraz 7-letni syn lekkoatlety. Mistrz olimpijski rozwiązał umowy z dostawcami prądu, wody i mediów oraz wyniósł z apartamentu wiele drogocennych  przedmiotów. Chcielibyście mieć takiego tatusia?

instagram/ robert_korzeniowski

 

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Dody trwa od lat. Panie przerzucają się złośliwościami właściwie co kilka miesięcy. Zwykle zaczyna Doda. To piosenkarka twierdzi, że aktualna żona Radosława Majdana kopiuje jej styl. Rzeczywiście Perfekcyjna Pani Domu dosyć często pojawia się w stylizacjach, które piosenkarka nosiła jako pierwsza. Nie ma w tym jednak nic dziwnego- gwiazdy często dostają od projektantów, czy firm odzieżowych ubrania, za które nie muszą płacić- jeżeli tylko nazwa marki pojawi się w mediach społecznościowych celebrytów. Dorota jednak wie swoje. Żeby jeszcze bardziej upokorzyć aktualną żonę swojego byłego męża- zaproponowała Małgorzacie, że może oddać jej ubrania, których już nie nosi. Teraz czekamy na kolejną awanturę. Małgorzata bowiem skróciła włosy. Long bob, którego teraz prezentuje – przypomina jednak do złudzenia perukę, w której w zeszłym tygodniu pozowała na Instagramie Doda… Myślicie, że będzie jatka?!

 

instagram/ dodaqueen

 

 

instagram/ m_rozenek

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share