FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 13-20.05.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 13-20.05.2018

Ślub Meghan Merkle i księcia Harrego to niewątpliwie najbardziej ekscytujące wydarzenie tego roku. Nie tylko Anglicy z uwagą śledzą każdą wzmiankę na temat książęcej pary, temat fascynuje cały świat, w tym nasze gwiazdy. Na przykład żonę milionera i byłą tancerkę Izabelę Janachowską. Celebrytka prowadzi od jakiegoś prowadzi na TVN Style szoł o ślubach, na swoim blogu pisze więc jako ekspert o zaślubinach Merkle i Harrego: Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża – być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów. Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii . (…) Wątpliwa jakość wykonania fryzury, którą aktorka ukryła pod spektakularnym welonem wyszywanym w kwiaty symbolizujące kraje Zjednoczonego Królestwa i bardzo oszczędny makijaż. Nie jestem pewna, czy nowa księżna wyglądała jeszcze naturalnie, czy już nieco niedbale (…) – pisze Izabela. Myślicie, że bohaterowie kolejnego royal wedding zaproszą naszą specjalistkę na konsultacje?

printscreen/ instagram/ izabelajanachowska

Pamiętacie, dlaczego Kamil Durczok wyleciał z TVN? Po doniesieniach WPROST wewnętrzna komisja stacji stwierdziła przypadki molestowania i mobbingu.  Sprawcą przestępstw był dziennikarz. Durczok wytoczył wydawcy i poszczególnym redaktorom czasopisma proces, który w zeszłym tygodniu przegrał. Marcin Dzierżanowski, jeden z oskarżonych przez Kamila, potwierdził, że sprawa w całości została oddalona: Wygraliśmy proces z Kamilem Durczokiem w sprawie artykułów o molestowanie seksualne. Sąd w całości oddalił jego powództwo. Kilka lat batalii sądowych zakończyło się pełnym sukcesem. Dziękuję wszystkim odważnym kobietom, które złożyły zeznania przed sądem, potwierdzając historie opowiedziane nam w trakcie zbierania materiałów do książki. (…) Mam nadzieję, że będzie też przełomem w postrzeganiu spraw molestowania seksualnego kobiet. Gratulujemy!

printscreen/ instagram/ kamil_durczok

 

Sensacja! Kuba Wojewódzki rozstał się z Renatą Kaczoruk/ Renulką/ Żenulką. Związek dziennikarza i modelki trwał ponad 5 lat. Zakochani chętnie dzielili się z fanami zdjęciami z egzotycznych podróży, czy wspólnych imprez. Niestety to już przeszłość. Podobno po Tańcu z Gwiazdami celebrytka poczuła wiatr w żaglach i stwierdziła, że patronat starszego o 26 lat Wojewódzkiego nie jest jej już do niczego potrzebny. Na pocieszenie wyjechała do Cannes. Żałujecie, że nie zobaczycie już zdjęć pośladków Żenulki autorstwa Kuby?

printscreen/ instagram/ renul_ka

Ewa Chodakowska ma chyba tylu fanów , co hejterów. Tym drugim szczególnie nie podoba się, że trenerka mimo przekroczenia 35-go roku życia wciąż nie ma dzieci. Mimo wszystko Ewa chętnie podejmuje dyskusję na ten temat na swoich social media, a nawet tłumaczy się gazetom, np. magazynowi Flesz: Dla mnie ważne jest, by dziecko było zdrowe i czuło się kochane, zadbane i szczęśliwe. Śmieję się, że mam dwa miliony córek na Facebooku, do których codziennie zaglądam i karmię dobrym słowem. Na mój prywatny „Chodagang” jeszcze przyjdzie czas. Nie zamierzam ulegać presji. Sama zdecyduję, kiedy to nastąpi. Na razie chcę smakować życie i cieszyć się z tego, co mam. Niestety, często największymi wrogami Polek są … one same. (…). Tym razem stajemy po stronie Ewy! A Wy?

printscreen/ instagram/ chodakowskaewa

Na pewno znacie siostry Godlewskie. Zamiłowanie do śpiewania niestety nie zawsze idzie w parze z talentem. Dowodów na tę teorię nie trzeba daleko szukać. Wystarczy wejść na YOUTUBE, odnaleźć nagrania duetu i posłuchać. Ostatnio prezydent Andrzej Duda obchodził urodziny. Siostry uznały, że to wspaniała okazja do zaśpiewania dla głowy państwa. Przebrały się za „siostry Monroe” i “sparodiowały “ kultowe Happy Birthday Marylin Monroe. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share