FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 11-18.02.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 11-18.02.2018

Magda Gesssler ma głowę do interesów. Ponieważ te w Polsce idą świetnie, restauratorka i gwiazda telewizji postanowiła spróbować swoich sił także na drugiej części globu. Partner Magdy- Wldemar jest cenionym lekarzem chirurgii estetycznej. Dobrze prosperujący gabinet partnera życiowego znajduje się w Toronto i to tam gwiazda telewizji postanowiła otworzyć kolejną restaurację. Na facebookowym profilu napisała: Kochani, zapraszam was do współpracy ze mną w restauracjach, które niebawem otworzę na świecie i w Polsce, na północy. Najpierw w Toronto, potem kolejne. Chcę aby każdy mógł spróbować prawdziwej staropolskiej kuchni, zatopić się w jej tradycji i smakach. Szukam managerów, kucharzy – wyjątkowo utalentowanych, pasjonatów, kolorowych ludzi, których misją jest tworzyć, tak jak moją. Myślicie, że polska kuchnia przebije się w ojczyźnie syropu klonowego?

printscreen/ instagram/ magdagessler_official

 

Edyta Górniak, mimo ogromnego talentu i charyzmy -sukcesy odnosi raczej w sferze osobistej niż zawodowej. O kolejnym poinformowała swoich fanów za pomocą Instagrama. Na profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie z Mohamedem Hadidem, ojcem słynnych modelek Gigi i Belli Hadid oraz potentatem na rynku nieruchomości. Okazuje się, że mieszkająca od niemal dwóch lat w Kaliforni piosenkarka była gwiazdą organizowanego przez Hadida ekskluzywnego przyjęcia, gdzie śpiewała dla śmietanki towarzyskiej Los Angeles. Zazdrościcie?

printscreen/ instagram/ edytagorniak

Katarzyna Skrzynecka jest szczęśliwą żoną i mamą. Niestety aktorka znana kiedyś z perfekcyjnej figury- nigdy nie wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Dlaczego? Wytłumaczenie jest proste. Dla Faktu celebrytka wyznała: Odkąd urodziła się moja córeczka, dużo się zmieniło. Jeśli mam taki wybór, żeby tę jedyną wolną godzinę dziennie spędzić na bieżni w fitness klubie lub z moim dzieckiem, to oczywiście spędzę ją z dzieckiem. Nie dlatego, że nie chce mi się ćwiczyć. Są to bowiem pewne wybory dla ludzi, którzy bardzo dużo pracują. Kiedy starałam się przynajmniej trzy razy w tygodniu bywać na siłowni, zwłaszcza lubiłam rozciągające i aerobowe ćwiczenia. Niemniej nie będę ślepo goniła za perfekcyjną sylwetką i dietami. Słusznie?

printscreen/instagram/ twojatwarzbrzmiznajomo

Trzy lata temu Beata Kozidrak wyprowadziła się z Lublina do Warszawy i wniosła o rozwód z Andrzejem Pietrasem. Po rodzinnym mieście gwiazdy krążyły podobno plotki o dziecku, jakie Pietras zmajstrował ich ukraińskiej gosposi. Mimo wszystko Beata w Wysokich Obcasach czule wspomina (byłego) męża, z którym na gruncie zawodowym współpracuje do dziś: W pierwszą ciąże zaszłam bardzo świadomie. Miałam dwadzieścia lat, ale nie byłam sama – Andrzej bardzo pomagał, oboje pchaliśmy do przodu ten wózek. Plan każdego dnia był bardzo napięty, ale wszystko dało się pogodzić – karmienie, przewijanie, pisanie piosenek, próby, dbanie o siebie, koncerty. Myślę, że jeśli jest się samemu w momencie, gdy zaczyna się sława, kariera, gdy pojawiają się pierwsze pieniądze, to może być naprawdę ciężkie doświadczenie. Woda sodowa potrafi szybko zniszczyć. Ale ja miałam rodzinę. Złota kobieta, nieprawdaż?

printscreen/ instagram/ beatakozidrak

Anna Mucha chyba już nie wróci do aktorstwa. Propozycji filmowych, czy serialowych brak. Nie ma także żadnych opcji jurorowania w niezliczonych aktualnie w polskiej telewizji talent show. Ale dla Muchy to żaden problem. Ma bowiem nowy pomysł na siebie. Na Instagramie założyła profil Liżę Talerze i reklamuje go w następujący sposób: Tu piszę o jedzeniu i knajpach, bo taniej mnie ubierać, niż karmić. P.S. rozbieranie jest jeszcze droższe. Na nowym profilu instagramerki znajdziemy już nawet kilka wpisów! Np. o o zupie Pho, bezie z owocami, żabich udkach, carpaccio z jelenia, czy o pierogach z kaczką. Podobno na Instagramie można nieźle zarobić reklamując sprzęt AGD, akcesoria kuchenne, czy produkty spożywcze. Myślicie, że to sposób Muchy na reperację domowego budżetu?

printscreen/ instagram/ lizetalerze

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share