FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 10-17.12.2017

Plotkarski Przegląd Tygodnia 10-17.12.2017

Wiecie, że i my, Polacy możemy się pochwalić swoją żywą Barbie? Gwiazda instagramu- Anella wygląda i ubiera się jak ulubiona lalka małych dziewczynek. Od jakiegoś czasu Anella i jej usta regularnie pojawiają się na portalach plotkarskich i w programach śniadaniowych. W Pytaniu na Śniadanie nowa gwiazda pokłóciła się nawet z chirurgiem plastycznym – Joanną Kurmanow, która nie pochwala tak drastycznego ingerowania w urodę. Na pytanie prowadzącego- co pomyślała pierwszy raz widząc celebrytkę, lekarka odpowiedziała: Dobrego chirurga poznaje się po tym, kiedy chirurg potrafi powiedzieć nie. Poruszona Anella w emocjonalnej odpowiedzi postanowiła poruszyć nawet kwestię budżetu państwa: Pani wypowiadała się, że odesłała pani klientkę, która chciała implant o wielkości 600 ml, ponieważ uważała pani, że 300 ml jest wystarczające. Przez panią, te pieniążki nie trafiają do polskiego budżetu, bo te osoby wydają te pieniądze za granicą.  Myślicie, celebrytkę że naprawdę interesuje stan państwowych “pieniążków”?

printscreen/ instagram/ anella_an_

 

Ania Lewandowska – główna konkurentka Ewy Chodakowskaiej w fitnessowaniu Polek nie ma łatwego życia. Oprócz tego, że hejterzy zarzucają celebrytce promowanie na nazwisku męża, mają do niej także pomniejsze zarzuty. Tym razem poszło o świąteczne pierniczki. Ania wystawiła ich zdjęcie na instagramie z podpisem, że to jej świąteczny hit. Internautki natychmiast zaczęły żałować bliskich Ani, szczególnie Roberta. Powodem była nieobecność w przepisie… glutenu! Myślicie, że strach Ani przed pszenicą to wystarczający powód do hejtowania jej przez miłośniczki mąki?

printscreen/ instagram/ annalewandowskahpba

Niegdyś gwiazda TVP, dziś freelancerka- Grażyna Torbicka nie narzeka na brak pracy po odejściu z państwowej telewizji. Została ambasadorką popularnej marki kosmetycznej, prowadziła rozdanie nagród literackich Nike, galę Paszportów Polityki, relacjonowała także dla TVN Festiwal w Cannes. Reporterowi telewizji WP zdradziła, że brak stałego etatu dodaje jej skrzydeł i nie tęskni za posiadaniem stałej posady. My tęsknimy za uosobieniem elegancji, a Wy? Chcielibyście, żeby Kocham Kino Torbickiej odrodziło się w telewizji komercyjnej?

printscreen/ instagram/ grazynatorbicka

Michał Szpak zamieszkał z przyjacielem. Znajomym wyznał, że nie spodziewał się, iż mieszkanie z lokatorem niesie tyle korzyści! Paweł nie tylko dba o zaopatrzenie lodówki i wyręcza Michała w czynnościach domowychpomaga mu również w dobieraniu stylizacji. Podobno jest tak dobry, że artysta zwolnił osobę dotychczas zajmującą się jego konfekcją. Tak więc w apartamencie celebryty w centrum Warszawy mieszkają teraz aż trzy osoby: zaradny Paweł, ekscentryczny Szpak i rybka Franciszek. Fajnie?

printscreen/ instagram/ michal_szpakofficial

Jakie jest zdanie  ulubienicy Jacka Kurskiego- Anny Popek o kobietach? Możecie się zdziwić, że takie słowa padają w środku Europy, w XXI wieku, z ust kobiety: (…) kobiety nie są szczęśliwe zajmując wysokie stanowiska. Walcząc o pracę, walcząc o chleb codzienny niestety pozbywają się tej takiej cudownej beztroski, która kobiecie była przepisana, ale także możliwości zajęcia się tak gruntownie domem i wychowaniem dzieci. (…) Realizowanie się zawodowo też chyba nie przynosi tak wielkiego szczęścia kobietom, przynajmniej nie wszystkim. Wiemy, że sporo kobiet ma problem z alkoholem, szuka swojego miejsca w świecie, ciepła, bliskości drugiej osoby, a tego w pracy nie znajdzie. Kobiety dbające o dom i dzieci-  jak Wasza cudowna beztroska? Kobiety aktywne zawodowo- ile już dzisiaj wypiłyście? Anno Popek! Zrób nam przysługę- złóż wypowiedzenie,  realizuj się jako kobieta domowa i przestań udzielać wywiadów obrażających kobiety.

printscreen/ instagram/ annapopek_official

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share