FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 08-15.07.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 08-15.07.2018

Absolwent podstawówki, lider partii Ruch 11 listopada i były kandydat na prezydenta Polski, reklamujący się hasłem 3xP, czyli Paszport, Portfel, Pistolet… Marian K. ma poważne kłopoty. Do warszawskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa polegającego na grożeniu użyciem przemocy. Marian K. został oskarżony o to, że we wrześniu 2017 r. w nagraniu zamieszczonym na portalu internetowym na kanale „Idź pod prąd” groził użyciem przemocy Konradowi D. oraz Rafałowi G. – pracownikom Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. K. nie przyznał się do tego czynu, złożył wyjaśnienia – podał Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy prokuratury. Przypominamy, że były ochroniarz podczas jednej z bijatyk w ochranianym przez siebie lokalu w Lublinie złamał nos jednemu z klientów. Liczymy, że Marian poniesie zasłużoną karę. Sugerujemy także krewkiemu lublinianinowi warsztaty z radzenia sobie z agresją.

instagram/ _kowalskimarian

Pamiętacie, jak Natalia Siwiec wyglądała na początku kariery? Jej obecny wizerunek mocno różni się od tego, który prezentowała będąc dziewczyną z okładki popularnego wśród gospodyń domowych tygodnika Naj. Celebrytka nie skończyła jeszcze majstrowania przy twarzy. Nałożone w zeszłym roku licówki okazały się nietrafioną inwestycją. Wielkie, białe zęby nie prezentowały się wystarczająco naturalnie. Po nowe celebrytka wybrała się aż do Dubaju! Podróż odbyła ze swoją ortodontką, a zarazem wspaniałym człowiekiem i przyjacielem, jak napisała na Instagramie promując klinikę dobrodziejki. A Wy? Ile jesteście w stanie zrobić, by dostać coś za darmo lub półdarmo?

 

instagram/ nataliasiwiec.official

 

 

Anna Lewandowska mimo braku kwalifikacji stara się zostać nie tylko trenerką, ale i życiowym coachem zapatrzonych w nią Polek. Na szczęście nasze rodaczki nie dają sobie wciskać powielanych, pseudomotywujących banałów, a część sama próbuje coachować Lewandowską. Aktywność Ani w mediach społecznościowych sprowokowała jedną z internautek do takiego wpisu: Skoro ciągle ćwiczysz to jak znajdujesz czas dla córki i Lewego? Na zdjęciach widać ze ciągle odpoczywasz. Musisz poświęcać więcej czasu dla rodziny, a nie instagrama, Instagram ci szczęścia nie da, nie przytuli, i nie ukocha. I kto tu jest jest lepszym przewodnikiem po życiu?

 

instagram/ annalewandowskahpba

Świat się kończy! Zygmunt Chajzer nie będzie już reklamował jednego z ulubionych proszków Polaków! Jego miejsce producenci detergentu zaproponowali znanej z Master Chefa Annie Starmach. Firma planuje wykorzystać w nowych reklamach tematykę gotowania, podobno ta pasja generuje sporo zabrudzeń. Co na to Zygmunt? Okazuje się, że ma już plany na przyszłość. W rozmowie z dziennikarzem WP powiedział: Może zaskoczę pana, ale coraz częściej myślę o wypuszczeniu własnego proszku do prania. Proszki do prania Chajzera. Prawda, że chwytliwe? Prawda Zygmuncie! Bralibyście???

instagram/ filip_chajzer

Liderowi Bayer Full nie w smak sukces Sławomira. Imiennik Sławomira- Sławomir Świerzyński jest wyraźnie zazdrosny o sukcesy młodszego kolegi. Pozwolił sobie nawet zasugerować, że 120 milionów odsłon teledysku Miłość w Zakopanem na Youtube to ściema! W jednym z wywiadów powiedział: Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana. Płaci się pieniądze i ma się oglądalność. Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać? Z odpowiedzią pospieszył natychmiast agent artysty, który w Super Expressie rzecze: Dotarło do nas, że w trakcie wywiadu pewien artysta disco polo snuje tezy, jakoby wyświetlenia filmów na naszym kanale Youtube były kupowane. Zapewniamy wszystkich fanów, że teledysk do piosenki „Miłość w Zakopanem” został zweryfikowany i szczegółowo sprawdzony przez firmę Google. (…) W wyniku tego raportu otrzymaliśmy prestiżową nagrodę YouTube Rewind 2017 i „Miłość w Zakopanem” została oficjalnie uznana za najchętniej oglądany film na polskim YouTube w 2017 r. Wynik naszej piosenki jest niepodważalny. Jest duża szansa, że stanie się najlepiej oglądanym filmem w historii polskiego YouTube. I co Pan na to, panie Świerzyński?

instagram/ slawomir_gwiazda_rock_polo

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share