FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 08-15.04.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 08-15.04.2018

Sensacja! Słynąca z medialnych związków i równie medialnych rozstań Doda w tajemnicy wyszła za mąż! Wybrankiem serca gwiazdy okazał się towarzyszący jej od miesięcy, lecz zawsze przedstawiany jako bliski przyjaciel; producent filmowy- Emil Stępień. Ślub odbył się w Hiszpanii, podobnie jak ukrywane przez niemal rok zaręczyny pary. Celebrytka poinformowała fanów o wkroczeniu na nową ścieżkę życia przez Instagram: W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem. Choć sceptycy piszą już, że uroczystość miała uchronić parę przed zeznawaniem przeciwko sobie na rozprawie dotyczącej szantażowania i gróźb karalnych pod adresem byłego partnera Dody- Emila (!) Haidara- my gratulujemy! Szczęść Boże Młodej Parze!

printscreen/ instagram/ dodaqueen

W Annie Lewandowskiej nie ustaje chęć dorzucania się do domowego budżetu. Trenerka rozwija markę osobistą konsekwentnie: wydaje plany żywieniowe, płyty z treningami, została coachem motywacyjnym, założyła portal dla mam,  prowadzi także Healthy Centre w Warszawie. W ramach kolejnej podfirmy- Foods by Ann produkuje zdrowe przekąski dla sportowców, a ostatnio wzięła się także za suplementy. Kapsułki o nazwie Metabolizm zawierają cynamon, zieloną herbatę i ekstrakt z pokrzywy indyjskiej. A za 30 sztuk Lewandowska każe sobie płacić 119 złotych !? Sukcesu chyba nie będzie, pod postem bowiem rozgorzała dyskusja hejtująca nowy pomysł Lewej na zarabianie: „Kolejny przykład na to, jak zarobić fortunę na idiotach. Szkoda, szkoda naprawdę”, „Co jest innowacyjnego w tych tabletkach? Dobrej jakości cynamon – zapas na rok – 2 do 5 złotych. Każdy kto chce zdrowo żyć używa tych składników na co dzień. Po co te tabsy? Gratuluje poczucia humoru i odwagi”- pisali internauci.  Myślicie, że ktoś się skusi?

printscreen/ instagram/ annalewandowskahpba

 

Justyna Steczkowska niemal 18 lat była twarzą rajstop Gatta. Każda kampania z udziałem wybitnie zgrabnej wokalistki mogła liczyć na rozgłos, a Justyna na 350 000 zł wynagrodzenia za ciężką pracę. Niestety w tym roku marka zrezygnowała z promocji przez  gwiazdę i postawiła na wsparcie polskich projektantów. Zastanawiamy się, co mogła zrobić celebrytka, że nie przedłużono z nią kontraktu? Nie wiemy, czy pamiętacie, ale… będąc ambasadorką Citroena spowodowała autem kilka kolizji i parkowała nawet na miejscach dla niepełnosprawnych? Chyba z rajstopami nie poczynała sobie aż tak brawurowo?

printscreen/ instagram/ justynasteczkowska

 

 

Swego czasu Michał Wiśniewski był największą gwiazdą w Polsce. Jego majątek wyceniono wówczas na 35 milionów złotych. Tą kwotą możnaby obdzielić kilkanaście wielodzietnich rodzin. I żyłyby lata nie martwiąc się o finanse. Michał jednak niedawno, ku zdziwieniu Polski ogłosił… bankructwo! Dla portalu weszlo.com opowiedział, jak łatwo można stracić majątek: Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. (…) I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii. (…) Ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce. To się nazywa optymizm!

printscreen/ instagram/ m_wisniewski1972

Kilka lat temu Natalia Kukulska zrezygnowała z maianstreamu i zaczęła tworzyć muzykę alternatywną. Utalentowana artystka chyba jednak tęskni za głównym nurtem. Słabe powodzenie wydanego w zeszłym roku krążka Halo. Tu Ziemia musialo mocną ją zaboleć. Dla portalu grabari.pl wyznała: Myślę, że jestem na tyle kumata, że pewnie potrafiłabym stworzyć piosenkę uszytą na miarę komercyjnego przeboju, ale to i tak nie daje przecież żadnych gwarancji, bo mam na swoich poprzednich płytach nieskomplikowane i wpadające w ucho utwory, których i tak rozgłośnie nie chciały puścić, takie jak „Pół na pół” czy „Decymy”. Więc jeśli ja mam stracić czas i energię na stworzenie okrągłej popowej piosenki radiowej by potem i tak z zasady mnie nie grano to grzecznie dziękuję i wolę robić swoje. Jak to rozumiecie? Bo dla nas wyznanie brzmi jak tęsknota za komercyjnym sukcesem przy jednoczesnym zapewnieniu, że liczy się on dla artystki najmniej?

printscreen/ instagram/ natalia.kukulska

 

Anna Lach- Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share