FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 05-12.08.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 05-12.08.2018

Alicja Bachleda- Curuś od kilkunastu lat próbuje zrobić karierę za oceanem. Niestety bez skutku. Jej najbardziej znaną rolą pozostaje bycie byłą partnerką Colina Farrela i matką jego syna- Henrego. Aktor sowicie jej za to płaci, pozostawiając jednocześnie do dyspozycji willę na wzgórzach Hollywood. Nowy związek byłej aktorki mógł poważnie wpłynąć na finanse Bachledy, bo wyprowadzka z Los Angeles byłaby jednocześnie kresem alimentów. Na szczęście jednak gwiazda NBA, a zarazem partner celebrytki- Marcin Gortat  od niedawna gra w Los Angeles Clippers ( wcześniej zasilał szeregi Washington Wizards) i również jest milionerem. Przypadek?  Nie sądzę.

 

instagram/ alicjabc

 

Ubiegły rok nie był zbyt przyjemny dla Beaty Tyszkiewicz. Zawał i zakaz palenia papierosów poważnie wpłynęły na zdrowie oraz samopoczucie gwiazdy ekranu. Aktorka wycofała się z życia publicznego– nie pojawia się na eventach, próżno szukać jej na festiwalach, czy programach telewizyjnych. Zrezygnowała nawet z Tańca z Gwiazdami, w którym zasiadała w jury ciesząc oczy i uszy fanów show. Co teraz słychać u Tyszkiewicz? Jak powiedziała dla Faktu: Moje życie jest teraz nudne i monotonne. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudną starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć. Pani Beato! Mamy nadzieję, że to nie ostateczna decyzja!?

 

 

instagram/ plejadapl

 

 

Instagram rządzi! Rzesze obserwatorów kopiują swoich idoli, a Ci chętnie pokazują im co jedzą, gdzie się ubierają, jakie miejsca wybierają na wakacje, czy czym koszą trawnik. Niestety nie wszyscy fani wiedzą, że firmy sowicie wynagradzają celebrytów za zdjęcie z ich produktem. Sumy, jakie firmy płacą naszym gwiazdom są wprost nieprawdopodobne. Jak donosi Super ExpressKuba Wojewódzki za post bierze podobno aż 400 tysięcy złotych! Małgorzata Rozenek-Majdan inkasuje 80 tysięcy, Ewa Chodkowska 40 000 zł, a Anna Lewandowska “zaledwie” 30 000 zł. A Ty? Masz już konto na IG?

 

 

instagram/ kuba_wojewodzki_official

 

 

Karol Strasburger przeżywa drugą młodość. 71-latek ma o ponad połowę młodszą dziewczynę, a przed sobą program w Polsacie, który ma być hitem jesiennej ramówki stacji i może dodatnio wpłynąć na popularność “króla sucharów”. Lepiej późno niż wcale to formuła oparta na amerykańskim Better late than never skupiająca się na zmaganiach seniorów- celebrytów w odległym kraju. Strasburger wraz z Piotrem Polkiem, Krzysztofem Hanke, Władysławem Kozakiewiczem oraz Rafałem Masnym z Abstrachujów gościli więc w Japonii. Niestety Kraj Kwitnącej Wiśni nie przypadł do gustu prowadzącemu Familiadę. Strasburger stwierdził w rozmowie z Pudelkiem, że Tokio jest miejscem pozbawionym zieleni, przystosowanym jedynie do ciągłej pracy oraz rozwijania technologii. Parafrazując Lecha Wałęsę, który w czasie prezydentury obiecywał że Polska stanie się drugą Japonią- Karol zapewnił, że Kraj Kwitnącej Wiśni nie jest dla Polaków. Wierzycie na słowo?

 

 

instagram/ karolstrasburger.official

 

 

Ostatnie pożegnanie Kory było dla jej bliskich z pewnością bardzo trudnym przeżyciem. Dla chcących się ogrzać w blasku sławy stało się natomiast jedynie okazją do lansu. Na pogrzebie artystki nie zabrakło celebrytów, którzy Jackowską znali tylko z telewizji. Mimo wszystko jednak postanowili zjawić się na ceremonii, by pozować przy urnie, robić sobie selfie, czy relacjonować na żywo mowy pożegnalne przyjaciół artystki… Alicja Napiórkowska (stylistka) podzieliła się nawet na Instagramie zdjęciem z pogrzebu.  Na fotografii (już usuniętej, ale poniżej prezentujemy printscreen) uwieszona na Łukaszu Jemiole pozuje ze smutną miną. Po interwencjach obserwujących oznajmiła, że wcale nie muszą obserwować jej profilu… Po publikacji portalu Pudelek stylistka zmieniła zdanie. Skasowała zdjęcie i wydała oświadczenie, w którym przeprosiła osoby, które poczuły się urażone. Lepiej późno niż wcale? Czy może lepiej wcale???

 

 

instagram/ _alicja_napiorkowska

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share