FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 04-11.03.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 04-11.03.2018

Patryk Vega nigdy nie zwątpi w swój geniusz. Mimo nieprzychylnych recenzji Botoksu wciąż uważa, że środowisko po prostu mu zazdrości, a nieprzychylne komentarze widzów- są oznaką ich kiepskiego gustu. Jest jednak spora grupa osób, które ostatnie filmy samozwańczego wirtuoza kina uznają za arcydzieło. Szczególnie przypadły im do gustu Kobiety Mafii. Dla portalu dziennik.pl reżyser zdradza: Na oficjalnej premierze filmu była mafia. I to nie taka mafia podwórkowa, tylko – jak myślę – najpoważniejsza w tym kraju. Podczas lat pracy poznałem tak wielu ludzi z przeróżnych środowisk: z policji, ze służb specjalnych, ze świata przestępczego, że potrafiłbym sobie poradzić w sytuacji, w której ktoś by mi groził. Przestępcy ten film uwielbiają. Wszyscy bohaterowie, którzy przysłużyli się do powstania „Kobiet mafii” przyszli do kina razem ze swoimi znajomymi, rodzinami. Gangsterzy, którzy siedzą w więzieniu, też to przeżywają – ekscytują się wszystkimi doniesieniami, zwiastunami, tym, jak film jest oceniany. Czy to naprawdę powód do dumy? Jak sądzicie?

printscreen/ instagram/ patryk_vega_official

Bardzo popularne wśród polskich gwiazd, szczególnie tych z drugiej ligii- staje się ostatnio opowiadanie o swoje wierze w Boga. Do tego grona dołącza teraz nie kto inny jak…. Doda. Gwiazda kiedyś znana z twórczości muzycznej, dziś słynie raczej z wulgarności, przesadnego eksponowania ciała i nasłania na byłego partnera mafiozów. W rozmowie z Piotrem Najsztubem w magazynie VIVA! wyznaje: Ja to jestem taka stara dusza, przeżyłam sześć tragicznych żyć normalnego człowieka i dlatego żadna kobieta w moim wieku nie może mnie zrozumieć. Miałam wiele ciężkich chwil, które testowały moją siłę i pogodę ducha. (…) Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągał mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał. Także tego…

printscreen/ instagram/ dodaqueen

Jarosław Kret rzucił Beatę Tadlę. Podobno dziennikarka dowiedziała się, że została singielką… z gazety. To nie pierwszy raz, kiedy pogodynek rzuca partnerkę w tak “elegancki” sposób. Wcześniejsze związki również kończył nie poszanowując zasad szerokopojętego savoir vivre. Byli partnerzy do zeszłego piątku występowali w polsatowskim Tańcu z Gwiazdami. Niestety Jarosław odpadł z show zdobywając najmniej głosów publiczności zgromadzonej przed telewizorami. Kolejną niemiłą niespodzianką tego wieczoru była dla niego nagroda od sponsora widowiska. Kret- wegetarianin dostał…. zapas wędlin! Karma wraca?

printscreen/ instagram/ jarekkret

Kinga Rusin często spaceruje po Warszawie ze swoim pieskiem. Czarek Lis– bo tak nazywa się ulubieniec gwiazdy i jej córek- bywa nawet na planie Dzień Dobry TVN! Niestety gwiazda nie mogła wziąć swojego ulubieńca do Hollywood, gdzie dla macierzystej stacji relacjonowała galę Oscarów. Na Instagramie Rusin zagościła za to fotografia przedstawiająca celebrytkę z innym pieskiem- grzywaczem chińskim. Obserwatorzy, wśród nich także córka Kingi- zastanawiali się, czy przypadkiem nie wypożyczyła czworonoga z tęsknoty za swoim milusińskim. Gwiazda odpowiedziała jednak, że grzywacz sam do niej podszedł! Uhm. Na pewno… potem wręczył jej smycz i powiedział : spaceruj ze mną środkiem ulicy i uśmiechaj się do obiektywu…

printscreen/ instagram/ kingarusin

Edyta Górniak po raz kolejny planuje dziecko z mediami. Tym razem mama nastoletniego Allana i jurorka The Voice of Kids na miejsce osobistych zwierzeń wybrała Pytanie na Śniadanie Extra. W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem piosenkarka zdradziła, że udział w programie obudził w niej uczucia macierzyńskie. Na pytanie dziennikarza, czy chciałaby jeszcze raz zostać matką piosenkarka odparła:  Bardzo chciałabym. “The Voice Kids” obudził to we mnie jeszcze bardziej. To jest taki bardzo głęboki temat. Niby się przesunął próg biologiczny dla kobiet, Janet Jackson w wieku 50 lat urodziła dziecko, ale nie wiem czy jeszcze biologicznie mam na to przestrzeń w organizmie. Gdybym miała jeszcze urodzić dziecko, to jest proces złożony – zauważyła słusznie gwiazda. Wyznała także, że bierze pod uwagę adopcję. Nie sądzicie, że jakby tylko chciała- już dawno byłaby biologiczną lub adopcyjną mamą jakiegoś szkraba?

printscreen/ instagram/ edytagorniak

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share