FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 04.-11.02.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 04.-11.02.2018

Była gwiazda serialu M jak Miłość, a obecnie partnerka i matka dzieci Macieja Dowbora nawołuje na swoim instagramowym profilu do dbania o siebie. Joanna Koroniewska stosuje zbilansowaną dietę i nie stroni od aktywności fizycznej. Część fanów mogła jednak wpaść w niemałą konsternację, gdy celebrytka napisała na swoim profilu, że kiedyś gluten miał naście chromosomów, a dziś ponad 50! Cóż… Followersi już uświadomili aktorkę, że nie da się policzyć ile chromosomów posiada gluten, ponieważ… nie ma ich wcale. Jak oceniacie mentorskie zacięcie celebrytów? Bierzecie jeszcze ich wywody na poważnie?

printscreen/ instagram/ joannakoroniewska

Każdy projekt za jaki weźmie się Kayah- odnosi sukces. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Piosenkarka postanowiła bowiem wzorem Izabeli Janachowskiej, czy Agnieszki Popielewicz- zająć się organizacją ślubów?! Co prawda Kayah ma już doświadczenie w tej kwestii- była przecież żoną Rinke Rooyensa i jako panna młoda występowała w teledysku Prawy do Lewego, mamy jednak wątpliwości, czy to wystarczy. Tak, czy owak- trzymamy kciuki za artystkę!

printscreen/ instagram/ kayah_official

Wieloletnie uprawianie muzyki może się znudzić. Wie o tym dobrze Popek, a ostatnio przekonał się także lider disco-polowego zespołu Weekend. Radosława Liszewskiego znużyły występy w małomiasteczkowych dyskotekach i ma wielką ochotę na zaprezentowanie się publiczności w zupełnie innej roli: W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem. Złapałem niezłego bakcyla.(…). Lubię boksowanie, lubię wyzwania. Jakbym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW zdradził w Super Expressie. Myślicie, że dałby radę?

printscreen/ instagram/ radek_liszewski

Sukces wymaga poświęceń! O prawdziwości tego powiedzenia przekonała się ostatnio Cleo. Po rzuceniu Donatana i rozpoczęciu kariery solowej- piosenkarka nagrała płytę, której sprzedaż i działania okołopromocyjne zapewniły jej w zeszłym roku aż 5 milionów zysku! Niestety do utworów zwykło się kręcić teledyski. Czasem również w niesprzyjających warunkach: Na planach teledysków mamy ustanowiony zakaz picia alkoholu, ale przy tworzeniu klipu „Łowcy gwiazd” produkcja wprowadziła… obowiązek spożycia śliwowicy. (…). Nic zresztą dziwnego, bo w hali przez 20 godzin poza mną znajdowało się 40 innych skąpo ubranych osób i jakoś trzeba było się ogrzać przy ujemnej temperaturze. Fajna fucha, nie sądzicie?

printscreen/ instagram/ cleo_don

Edyta Górniak wciąż nie może zapomnieć o byłym mężu i jego rodzinie. Syn piosenkarki musi bowiem, zgodnie z orzeczeniem sądu dwa razy w miesiącu spotykać się z dziadkami osobiście i raz w tygodniu odbywać z nimi rozmowę telefoniczną. Chociaż ani celebrytka, ani nastolatek nie mieli ochoty na utrzymywanie relacji z rodzicami Dariusza Krupy– musieli zastosować się do poleceń instytucji. To bardzo trudne dla rodziny ojca Allana, która nie radzi sobie z ciężarem problemów i musi je na kogoś przerzucić wyjaśnia Edyta w magazynie Gwiazdy. (…) Współczułam im wiele razy i nawet się za nich modliłam. Mało tego, jak był na nich atak to prosiłam też w Internecie, żeby dać tej rodzinie trochę przestrzeni. Niestety, nigdy tego nie docenili. Dobry sposób na teściów, czy znacie lepsze?

printscreen/ instagram/ edytagorniak

W Dzień Dobry TVN gościły ostatnio popularne Polki o ciemniejszym kolorze skóry. Na kanapie programu gościły Macademian Girl i Patrycja Kazadi. Rozmowa dotyczyła nasilających się oststnio w Polsce postaw nacjonalistycznych. Blogerka zdradziła, że od dziecka zmagała się z atakami na swoją osobę: Byłam jednym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny. Potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska… A skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że cała klasa czeka na mnie pod szkołą po zajęciach po to tylko, żeby mnie zaatakować, przewrócić, kopnąć. (…)  moim przypadku tez było tak, że ja bardzo długo też się nie skarżyłam. Nie mówiłam o tym. Nie przyznawałam się mojej mamie, która samodzielnie mnie wychowywała pracując i studiując. I w końcu kiedy nastąpiła taka eskalacja tego po czwartej klasie… Ja po ponad roku dopiero jej opowiedziałam o wszystkim. I wtedy ona zdecydowała się natychmiastowo zainterweniować. Zainterweniowała w szkole, spotkała się z chęcią zamiecenia wszystkiego pod dywan. Nazwaniem tego dziecięcymi wygłupami. Wtedy zagroziła, że zgłosi sprawę do kuratorium i to dopiero wywołało taki efekt, że przeprosiła i szkoła i rodzice największych prowodyrów. A jeden z nich, który wykazywał się największa agresją, przepraszał tak naprawdę z kpiącym uśmiechem na ustach i było widać, że ani on nie czuje skruchy, ani nie wymagają tego jego rodzice. Dzisiaj jest politykiem, działaczem skrajnie prawicowej partii. Macademian Girl pochodzi ze Szczecina. Wiecie, który z jej klasowych kolegów zgotował dziewczynie takie piekło?

printscreen/ instagram/ macademiangirl

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share