FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 03.-10.12.2017

Plotkarski Przegląd Tygodnia 03.-10.12.2017

Multiutalent- Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła fanów kolejnym projektem. Tym razem stroną internetową z poradami. Choć “portal” psiada zakładki: dom, podróże, kobieta i sprawy rodzinne- tylko ostatni sektor może się pochwalić kilkoma wpisami. Ponieważ wszyscy żyjemy już w przedświątecznej gorączce, porady Małgosi oscylują właśnie wokół tego tematu. Możemy się więc dowiedzieć następujących mądrości: Pamiętaj, żeby ostatniego wieczoru przed Wigilią dać sobie chwilę czasu na relaks. Za Wami cały miesiąc intensywnych przygotowań. Dzięki temu, że zostały odpowiednio rozplanowane i stopniowo realizowane możecie wspólnie zrobić sobie seans filmowy, jak przystało na zgrany zespół lub Jeśli spróbujemy oprzeć nasze kontakty na wzajemnej tolerancji i szacunku i po prostu na niewchodzeniu sobie w drogę, może to przynieść znacznie lepszy efekt niż szukanie akceptacji i wzajemnej sympatii za wszelką ceną. Dobre, co? Będziecie zaglądać?

printscreen/ instagram/ m_rozenek

Niegdyś szanowany dziennikarz- Krzysztof Ziemiec– dziś słynie z uprawiania bezrefleksyjnej propagandy. 50- letni gwiazdor TVP podczas rozmowy z dziennikarką tygodnika W Sieci zdradził, co trzyma go w telewizji państwowej. Na pytanie, czy nie myślał wzorem kolegów o odejściu spod prezesury Jacka Kurskiego odparł: Wielokrotnie. (…) Nieraz zadawałem sobie pytanie, czy nie należałoby pójść inną drogą i powiedzieć: „Dziękuję”. Mam już jednak swoje lata i trudno byłoby zaczynać wszystko od nowa. Jestem za młody, żeby zupełnie zrezygnować z pracy i pójść na emeryturę, której zresztą, jak wielu dziennikarzy, mieć nie będę. I „za stary”, żeby zmienić swoje życie. Ciągnę więc swój wózek pod górę. Jak umiem. Przekonuje Was?

printscreen/ instagram/ rigamonti

Prowadząca Dzień Dobry TVN – Anna Kalczyńska ma wyjątkowo czarne poczucie humoru. Podczas mikołajkowego wydania gościem prowadzących była Małgorzata Socha. Opowiadała o biżuterii dla małych księżniczek- jako mama dwóch córek doskonale zna temat. Jak wątek poprowadziła Kalczyńska? Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię (…). Bawi Was taki poziom żartu?

printscreen/ instagram/ annakalczynskam

Opłaciło się wysiadywanie na kanapach w programach śniadaniowych. Opłaciło się zdradzanie trików perfekcyjnego makijażu, doboru butów do torebki, czy dbania o włosy. Marina w końcu będzie się mogła dorzucić do domowego budżetu Szczęsnych! Marina podpisała… kontrakt reklamowy. Na razie nie wiadomo, co dokładnie będzie zachwalać rozśpiewana celebrytka, ale: Długo się zastanawiała, czy przyjąć propozycję reklamową. Stwierdziła w końcu, że skoro nie promuje nowej płyty, to może skupić się na reklamowaniu kosmetyków, za co dostanie 300 tysięcy złotych informuje w Fakcie “osoba z otoczenia gwiazdy”. Gratulujemy!

printscreen/ instagram/ marina_official

Jeden z ulubionych sportowców Polaków- Piotr Żyła może się w końcu pochwalić wyższym  wykształceniem. Na swoim instagramowym profilu pozuje w garniturze z dyplomem w ręce. Zdjęcie podpisał: Troche czasu mi to zajeło:-) ale w końcu sie udało:-) Pieter skończył studia licencjackie EWS czyli wedłóg moich obliczeń profesorem zostane w wieku 84lat:-) i co ja puźniej bede robił:-p (pisownia oryginalna). Naczelny żartowniś Rzeczpospolitej wyznał także, że rozpoczął już podyplomowe studia magisterskie, a jego kolegą ze szkolnej ławy został Robert Lewandowski. Tak, ten Lewandowski. High Five Pieter! Brawo!

printscreen/ instagram/ piotr_zyla_official

Pamiętacie jak w maju Krzysztof Rutkowski oświadczył się matce swojego syna na wizji? Para zaczyna już planowanie ślubu. Oczywiście w prasie. Jako pierwszy odwiedzili Super Express: Ślub i wesele odbędą się 18 sierpnia 2018 roku. Mamy dylemat, czy odbędzie się w Polsce czy za granicą. Maja woli za granicą w mniejszym gronie, ja w Polsce. Jeśli przyjęcie odbędzie się w naszym kraju, planujemy zaprosić około 250-300 gości. Remontuję swój pałac w Głogowie, więc najprawdopodobniej przyjęcie odbędzie się właśnie tam. Myślicie, że Maja założy na uroczystość wartą podobno 100 tysięcy złotych suknię, na której przymiarki ciągnęła do Paryża polskich paparazzi? Daj jej Boże!

printscreen/ instagram/ detektywkrzysztofrutkowski

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share