FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Plotkarski Przegląd Tygodnia 01-08.04.2018

Plotkarski Przegląd Tygodnia 01-08.04.2018

Po Annie Lewandowskiej spodziewalibyśmy się wszystkiego. Oprócz poczucia humoru. Żona najlepszego polskiego piłkarz przyzwyczaiła nas już do bezkompromisowego podchodzenia do spraw diety i zdrowia. Szczególnym echem odbijają się jej  beztłuszczowo-bezglutenowo-bezwęglowodanowe wersje przysmaków bożonarodzeniowych, wielkanocnych, czy tłustoczwartkowych. Ostatnio jednak Ania zaskoczyła instagramowe fanki. Na prośbę jednej z nich, dotyczącą diety w czasie menstruacji, trenerka odpowiedziała: Mogę odpowiedzieć tylko tak: kabanosy plus czekolada. Myślicie, że to żart, czy sama pozwala sobie na kulinarne grzeszki w tych trudnych dniach?

printscreen/ instagram/ annalewandowskahpba

 

Maryla Rodowicz słynie z dobrego serca. Wspiera młodsze koleżanki z szołbiznesu, a i one mogą liczyć na dobre rady bardziej doświadczonej gwiazdy. Kto jak kto- ale Maryla po kilkudziesięciu latach spędzonych na scenie musi wiedzieć na ten temat wszystko. Albo prawie wszystko. Wiadomo, że artystka przyjaźni się na przykład z Dodą. Na dobre słowo może także liczyć Kayah. Oczywiście z wzajemnością. Maryla dla Faktu opowiada: Ciągle do siebie smsujemy albo wisimy na słuchawce. Wspólne tematy się nam w ogóle nie wyczerpują, mogłybyśmy tak gadać dzień i noc. Mogę Kayah powiedzieć o wszystkim. O życiu, o sprawach codziennych, bardzo dużo sobie też doradzamy. A powiadają, że nie ma mowy o przyjaźni w tej branży….

printscreen/ instagram/ mary_la_la

Ostatnio dużo mówi się o Beacie Tadli. Dziennikarka rozstała się z dzierżącym tytuł najgorszego narzeczonego Polski– Jarosławem Kretem i świetnie radzi sobie w Tańcu z Gwiazdami. Przy okazji zatem miłośnicy plotek zaczęli szperać w życiu osobistym syna dziennikarki. Nie było to specjalnie trudne- 17-latek prowadzi bowiem publiczne konto na Instagramie. Co tam widzimy? Nastolatka z piwem, nastolatka z papierosem, n]stolatka na imprezie… To samo medium wybrała Tadla do kontaktu z fanami. Zapytana o zainteresowanie mediów Jankiem odparła: Ma fejm ostatnio. Doszukali się na jego Instagramie zdjęć, z których ani ja, ani mam nadzieję on, nie jesteśmy dumni. Ale niech pierwszy rzuci kamieniem, kto w wieku 17 lat nie próbował robić tego, czego robić nie wolno. Właściwie fakt. Chłopakowi rekomendujemy jednak nieco mniejszą otwartość  w dzieleniu się małymi grzeszkami ze światem. Popieracie?

printscreen/ instagram/ beatatadla

Barbara Kurdej- Szatan: gwiazda kampanii reklamowej sieci Play, M jak Miłość i W rytmie serca i prowadząca biesiadno-patriotyczny teleturniej Kocham Cię, Polsko to kolejna celebrytka, która planuje ciążę z całą Polską. Z wywiadu, jakiego udzieliła tygodnikowi Flesz dowiadujemy się, że choć aktorka cierpi na boreliozę: Hania niemal codziennie pyta, kiedy będzie mieć braciszka albo siostrzyczkę. I ma rację, bo już czas najwyższy pomyśleć o kolejnym dziecku. Teraz czuję się dobrze, niedługo będę robić badania i jestem cały czas w kontakcie z lekarzami. Oni nie mówią jednoznacznie, że borelioza jest przeciwwskazaniem do zajścia w ciążę. Cenicie dyskretne gwiazdy, czy wolicie celebrytów-ekshibicjonistów?

printscreen/ instagram/ kurdejszatan

Polska “power-couple” – Małgorzata i Radosław Majdanowie umiejętnie korzystają z chwil sławy. Szczególnie Małgorzata. Programy telewizyjne, wywiady, reklamy, ścianki… Nienaganny wygląd to podstawa tej pracy, o czym możemy się przekonać studiując dawne zdjęcia Perfekcyjnej Pani Domu… Niestety towarzyszący jej od czasu do czasu na eventach Radosław- zdaniem gwiazdy niewystarczająco dba o swój image. On ma bardzo męskie podejście do pielęgnacji. Długi czas musiałam namawiać go, by korzystał chociaż z kremu do twarzy. W końcu się mnie posłuchał. (…) Radosław nie daje sobie wciskać niczego takiego. On nie jest z tych mężczyzn, którzy chodzą na manicure czy do kosmetyczki. Małgoniu! Uważamy, że przesadzasz! Sucha skórka przy paznokciu, czy mini kurze łapki nie dyskwalifikują Radzia w walce o miano jednego z najprzystojniejszych mężczyzn polskiego szołbiznesu!

printscreen/ instagram/ m_rozenek

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share