FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Pjongczang – program startów Polaków

Pjongczang – program startów Polaków

Program startów Polaków w igrzyskach w Pjongczangu (M-mężczyźni, K-kobiety):

środa, 7 lutego
—————
Skoki narciarskie – godz. 03.00 czasu warszawskiego skocznia normalna, M – treningi
(Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)
Skoki narciarskie – 11.00 skocznia normalna, M – treningi
(Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

czwartek, 8 lutego
——————
Skoki narciarskie – 03.00 skocznia normalna, M – treningi
(Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)
Skoki narciarskie – 13.30 skocznia normalna, M – kwalifikacje
(Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

sobota, 10 lutego
—————–
Biegi narciarskie – 08.15 bieg łączony 7,5 km techniką klasyczną + 7,5 km techniką dowolną, K
(Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
Short track – 11.00 500 m, K – eliminacje (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
Saneczkarstwo – 11.10 jedynki, M – 1. i 2. ślizg (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 3000 m, K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)
Biathlon – 12.15 sprint 7,5 km, K (Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)
Skoki narciarskie – 13.35 skocznia normalna, M (ew. Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula,
Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

niedziela, 11 lutego
——————–
Narciarstwo alpejskie – 03.00 zjazd, M (Michał Kłusak)
Biegi narciarskie – 07.15 bieg łączony 15 km techniką klasyczną
+ 15 km techniką dowolną, M (Dominik Bury, Kamil Bury)
Łyżwiarstwo szybkie – 08.00 5000 m, M (Adrian Wielgat)
Saneczkarstwo – 10.50 jedynki, M – 3. i 4. ślizg (ew. Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
Biathlon – 12.15 sprint 10 km, M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

poniedziałek, 12 lutego
———————–
Narciarstwo alpejskie – 02.15 1. przejazd slalomu giganta, K (Maryna Gąsienica-Daniel)
05.45 2. przejazd slalomu giganta, K (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
Biathlon – 11.10 10 km na dochodzenie, K (ew. Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń,
Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)
13.00 12,5 km na dochodzenie, M (ew. Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
Saneczkarstwo – 11.50 jedynki, K – 1. i 2. ślizg (Ewa Kuls-Kusyk, Natalia Wojtuściszyn)
Łyżwiarstwo szybkie – 13.30 1500 m, K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka)

wtorek, 13 lutego
—————–
Narciarstwo alpejskie – 03.30 zjazd do superkombinacji, M (Michał Kłusak)
07.00 slalom do superkombinacji, M (Michał Kłusak)
Biegi narciarskie – 09.30 sprint techniką klasyczną, K i M – (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec,
Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz, Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
Short track – 11.00 500 m, K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
Saneczkarstwo – 11.30 jedynki, K – 3. i 4. ślizg (ew. Ewa Kuls-Kusyk, Natalia Wojtuściszyn)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 1500 m, M (Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański)

środa, 14 lutego
—————-
Narciarstwo alpejskie – 02.15 1. przejazd slalomu, K (Maryna Gąsienica-Daniel)
05.45 2. przejazd slalomu, K (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
Kombinacja norweska – 07.00 skoki na obiekcie normalnym/bieg na 10 km (Szczepan Kupczak, Adam Cieślar,
Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
Łyżwiarstwo szybkie – 11.00 1000 m, K (Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka)
Skoki narciarskie – 12.00 skocznia duża, M – treningi (Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula,
Piotr Żyła, Dawid Kubacki)
Biathlon – 12.05 bieg indywidualny na 15 km, K (Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń,
Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)
Saneczkarstwo – 12.20 dwójki (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski)

czwartek, 15 lutego
——————-
Narciarstwo alpejskie – 03.00 supergigant, M (Michał Kłusak)
Snowboard – 03.30 cross, M (Mateusz Ligocki)
Biegi narciarskie – 07.30 10 km techniką dowolną, K (Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz,
Martyna Galewicz)
Biathlon – 12.00 bieg indywidualny na 20 km, M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
Skoki narciarskie – 12.00 skocznia duża, M – treningi (Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula,
Piotr Żyła, Dawid Kubacki)
Saneczkarstwo – 13.30 sztafety (Ewa Kuls-Kusyk, Natalia Wojtuściszyn, Wojciech Chmielewski,
Jakub Kowalewski, Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)

piątek, 16 lutego
—————–
Snowboard – 02.00 cross, K (Zuzanna Smykała)
Biegi narciarskie – 07.00 15 km techniką dowolną, M (Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
Skoki narciarskie – 13.30 duża skocznia, M – kwalifikacje (Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula,
Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

sobota, 17 lutego
—————–
Narciarstwo alpejskie – 03.00 supergigant, K (Maryna Gąsienica-Daniel)
Biegi narciarskie – 10.30 sztafeta 4×5 km, K – (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec,
Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)
Short track – 11.00 1500 m, K (Magdalena Warakomska)
Biathlon – 12.15 bieg ze startu wspólnego na 12,5 km, K (Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń,
Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)
Skoki narciarskie – 13.30 duża skocznia, M (ew. Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła,
Dawid Kubacki)

niedziela, 18 lutego
——————–
Narciarstwo alpejskie – 02.15 1. przejazd slalomu giganta, M (Michał Kłusak)
05.45 2. przejazd slalomu giganta, M (ew. Michał Kłusak)
Skoki narciarskie – 12.00 skocznia duża, M – treningi (Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula,
Piotr Żyła, Dawid Kubacki)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 500 m, K (Kaja Ziomek)
Bobsleje – 12.05 dwójki, M – 1. i 2. ślizg (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
Biathlon – 12.15 bieg ze startu wspólnego na 15 km, M (Grzegorz Guzik,
Andrzej Nędza-Kubiniec)

poniedziałek, 19 lutego
———————–
Łyżwiarstwo figurowe – 02.00 pary taneczne – program krótki (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriev)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 drużynowo, K – ćwierćfinały (Katarzyna Bachleda-Curuś, Karolina Bosiek,
Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka)
Bobsleje – 12.15 dwójki, M – 3. i 4. ślizg (ew. Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.53 500 m, M (Artur Waś, Artur Nogal, Piotr Michalski)
Skoki narciarskie – 13.30 drużynowo, M (Kamil Stoch, Maciej Kot, Stefan Hula, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

wtorek, 20 lutego
—————–
Łyżwiarstwo figurowe – 02.00 pary taneczne – program dowolny (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriev)
Kombinacja norweska – 11.00 skoki na dużym obiekcie/bieg na 10 km (Szczepan Kupczak, Adam Cieślar,
Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
Short track – 11.00 500 m, M – eliminacje (Bartosz Konopko)
1000 m, K – eliminacja (Magdalena Warakomska)
Biathlon – 12.15 sztafety mieszane (Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska, Kamila Żuk, Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

środa, 21 lutego
—————-
Biegi narciarskie – 09.00 sprint drużynowy, K i M – (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz,
Martyna Galewicz, Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 wyścig drużynowy, K (ew. Katarzyna Bachleda-Curuś, Karolina Bosiek,
Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka)

czwartek, 22 lutego
——————-
Narciarstwo alpejskie – 02.15 1. przejazd slalomu, M (Michał Jasiczek)
05.45 2. przejazd slalomu, M (Michał Jasiczek)
Snowboard – 04.00 slalom gigant równoległy, K – kwalifikacje (Aleksandra Król,
Weronika Biela, Karolina Sztokfisz)
slalom gigant równoległy, M – kwalifikacje (Oskar Kwiatkowski)
Kombinacja norweska – 08.30 drużynowo skoki na dużym obiekcie/biegi 4x5km (Szczepan Kupczak, Adam Cieślar,
Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
Short track – 11.00 500 m, M (ew. Bartosz Konopko)
1000 m, K (ew. Magdalena Warakomska)
Biathlon – 12.15 sztafeta 4×6 km, K (Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,
Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)

piątek, 23 lutego
—————–
Narciarstwo alpejskie – 03.00 zjazd do superkombinacji, K (Maryna Gąsienica-Daniel)
06.30 slalom do superkombinacji, K (ew. Maryna Gąsienica-Daniel)
Narciarstwo dowolne – 03.30 ski cross, K (Karolina Riemen-Żerebecka)
Łyżwiarstwo szybkie – 11.00 1000 m, M (Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)

sobota, 24 lutego
—————–
Bobsleje – 01.30 czwórki – 1. i 2. ślizg (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski, Łukasz Miedzik,
Grzegorz Kossakowski, rezerwowy: Arnold Zdebiak)
Snowboard – 04.00 slalom gigant równoległy, K (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela,
Karolina Sztokfisz)
slalom gigant równoległy, M (ew. Oskar Kwiatkowski)
Łyżwiarstwo szybkie – 12.00 wyścig ze startu wspólnego, M (Konrad Niedźwiedzki)
wyścig ze startu wspólnego, K (Luiza Złotkowska, Magdalena Czyszczoń)

niedziela, 25 lutego
——————–
Bobsleje – 01.30 czwórki – 3. i 4. ślizg (ew. Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski,
Łukasz Miedzik, Grzegorz Kossakowski, rezerwowy: Arnold Zdebiak)
Biegi narciarskie – 07.15 30 km techniką klasyczną, K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec)

 

 

ad/TwojaAnglia.eu
źródło: (PAP)/wkp/ pp/

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share