FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Pierwsza podróż księżniczki Charlotte

Pierwsza podróż księżniczki Charlotte

Szesnastomiesięczna córeczka brytyjskiej pary książęcej w miniony weekend pierwszy raz wyjechała poza obręb Wysp. William i Kate wybrali się wraz z dziećmi do Kanady, gdzie wcześniej byli pięć lat temu tuż po swoim ślubie. Teraz jednak nie oni stanowili największa sensację. Malutka Charlotte i trzyletni George skradli serca Kanadyjczyków.

Para książęca wraz z dziećmi przyleciała do Kanady w sobotę. Na lotnisku czekał na nich komitet powitalny w postaci samego szefa kanadyjskiego rządu, Justina Trudeau oraz jego żony. Książęce dzieci zdawał się być odrobinę onieśmielone wydarzeniami toczącymi się wokół nich. Maleńka Charlotte nie schodziła z rąk mamy, księżniczki Kate. George miał już znacznie bardziej odpowiedzialne zadanie. Musiał przywitać się z przedstawicielstwem Kanady. Podszedł wraz z tatą i nieśmiało zerkał w stronę nieznanych twarzy. Próby przekonania go do przybicia „piątki” Justinowi Trudeau spełzły na niczym. Jednak po wejściu do auta chętniej już zerkał w stronę nieznajomych ludzi.

Charlotte, jak na małą damę przystało, zachowała fason do samego końca nie pozwalając sobie na niegrzeczne zachowania. Wtulona w mamę jedynie zerkała z dziecięcą ciekawością, obserwując wszystko, co się dzieje wokół niej.

Para książęca na lotnisku w stolicy Kolumbii Brytyjskiej, Victorii, wywołała tak duży zachwyt głównie ze względu na urocze dzieci, z którymi rzadko jest widywana publicznie. I tym razem może się okazać, że jest to jedna z nielicznych sytuacji, w których dają się sfotografować razem. Przebywając w Kanadzie przez najbliższy tydzień nie zamierzają na zaplanowane wizyty zabierać dzieci. Mają one zostać pod opieką swojej niani.

aw / twojaanglia.eu

Foto: Pudelek.pl

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share