FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Pod patronatem FerPay: Ferpay Cup turniej Polonijnej Ligii Piłkarskiej UK w Wakefield!

Pod patronatem FerPay: Ferpay Cup turniej Polonijnej Ligii Piłkarskiej UK w Wakefield!

Lubicie piłkę nożną? Znacie się na niej? Jesteście fanami wielkich emocji? Czy drzemie w Was duch sportowej rywalizacji? A może najzwyczajniej w świecie nie macie co robić 14 października?

Jeżeli na któreś z tych pytań chodź raz jak dzwon w kościele rozbrzmiała odpowiedź TAK- oznacza to, że 14 października nie może Cię zabraknąć na Ferpay Cup. Zapraszamy na wspaniałe, przepełnione ogromem emocji widowisko do Wakefield. Dlaczego akurat tam? Ponieważ właśnie w  Wakefield, pod naszym patronatem odbędzie się Turniej Polonijnej Ligi Piłkarskiej. Przedostatnie w tym sezonie rozgrywki, w których dodatkowo weźmie udział nasz faworyt, czarny koń tej imprezy – drużyna Lions.

Zawody odbędą się w znanym już z wcześniejszych turniejów obiekcie Wakefield Football Centre. Losowanie drużyn rozpoczyna się o 10:45. Pierwszy gwizdek usłyszymy już o 11:00, także zdążymy się wyspać i nie spóźnić. 🙂 Jak możemy dostać się na event? No z pewnością autobusem. Biletów kupować nie musimy, ponieważ wstęp na turniej jest wolny 🙂

Nie może też zabraknąć atrakcji. Podczas turnieju będą odbywały się mecze polskich amatorskich drużyn z północnej części Anglii. A po tych wszystkich emocjach będzie również możliwość zjedzenia ciepłego posiłku, ponieważ organizatorzy przewidują grilla! Tak więc Kochani! Nie ma rzeczy, która przemawiałaby za brakiem waszej obecności. Wspieramy polskie eventy na Wyspach. FerPay powstał dla Polonii, dlatego my tam będziemy! A Wy?

Zapraszamy do odwiedzania strony FerPay !!

 

ad/TwojaAnglia.eu
żródło: FerPay

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share