FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Parafiada w Peterboroughniedziela pełna atrakcji dla całej rodziny

Parafiada w Peterboroughniedziela pełna atrakcji dla całej rodziny

Polska Parafia w Peterborough zaprasza na „Parafiadę? coroczny festyn rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 września, przy Welland Rd w Peterborough.

Parafiada to wspaniała okazja, by w aktywny sposób spędzić ciekawie dzień z całą rodziną. To również sprzyjające okoliczności do umocnienia relacji w środowisku polonijnym i możliwość spotkania z przedstawicielami polskich biznesów, środowisk artystycznych i Polaków mieszkających w Peterborough.

Podczas tegorocznego wydarzenia w programie pojawi sie między innymi: występ zespołu dziecięcego „Fantazja? z Polskiej Szkoły Sobotniej w Peterborough i koncert zespołu „Team Puls? Nie zabraknie też cieszących się ogromną popularnością pokazów Akademii Karate Tradycyjnego, które zawsze wzbudzają sporo emocji.

Wydarzenie poprowadzi Marcin Marchelski, dyrektor programowy Radia Starbardzo nam miło, że po raz kolejny zostaliśmy patronem medialnym Parafiady!

Wśród atrakcji, które na pewno zainteresują dzieci, znajdą się m.in.: koniki, prace plastyczne, malowanie twarzy, włosów, paznokci, dmuchanie zamków i  loteria fantowa. Dodatkowo, Klub Peterborough Polonia FC przygotował zabawy, które na pewno spodobają się małym fanom sportu.

Oczywiście możecie liczyć również na smacznego jedzeniew programie kulinarnym m.in. polska grochówka, grill, czy bigos. A na deser kawa i ciacho.

Zapraszamy!

Data i miejsce

17.09. w godz. 12:0017:00
Welland Road, Recreation Ground,
PE13EB, Peterborough

 

 

ad/twojaanglia.eu
źródło: www.radiostar.net

 

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share