O Nas

Określenie TwojejAnglii portalem informacyjnym to stanowczo za mało. Charakteryzuje nas gonitwa za aktualnymi wiadomościami. Cechuje dociekliwość a niekiedy wręcz wścibstwo. Wrodzona pasja rozsadza ramy i wrzuca nas w świat, którym chcemy się z Wami dzielić. Inaczej mówiąc – jesteśmy wszędzie tam, gdzie diabeł tylko babę posyła. My ją znamy i często się spotykamy, stąd wiemy więcej i piszemy szybciej o wszystkim, co chcielibyście czytać 🙂

Jesteśmy osobami, które pochłaniają codzienność, przeżuwają ją i najlepsze smaki przekazują Wam.

Redaktor prowadzący, Adam Drop to doświadczony manager z wieloletnią praktyką w polskich jak i zagranicznych firmach. Jako osoba czuwająca nad całością organizmu jakim jest portal dba o relacje z parterami, czuwa nad merytoryką treści i poprawnym funkcjonowaniem serwisu. Bez niego byśmy zginęli w chaosie prowadzenia codziennego serwisu informacyjnego 🙂

Redaktorzy współpracujący to osoby pełne pasji i determinacji. Wojciech Bednarek jest jednym z najlepszych dziennikarzy poznańskich. Niepokorny duch, ciągle mocno odczuwający, wręcz podskórnie, otaczającą rzeczywistość. Człowiek wielkiego czynu i organizator wielu akcji społecznych. Żyje dla innych i robi to z radością. Podobnie jak Mateusz Komperda, który od lat informuje czytelników na lokalnym polskim rynku o tym, co dzieje się w rejonie, a także swoimi sporzstrzeżeniami  dzieli się w felietonach pisanych dla Twojej Anglii. Tematyka społeczna, sportowa, a także dotycząca spraw administracyjnych to jego znak rozpoznawczy.

Dagmarę Lech najlepiej cechuje rozwaga i stoicyzm postawy wobec rzeczywistości. W jej tekstach znajdziecie harmonię i przyjemną nutę. Cała orkiestra słów przez nią użytych tworzy tak czułą muzykę, że nie sposób się jej oprzeć.

Patrycja Pelc traktuje rzeczywistość inaczej. Lubi się z nią pobawić, pogonić za słowem i ironią. Jej artykuły inspirują i nadają głębię koloru nawet czarnej czcionce.

Maria Śliwińska jawi się w swoich tekstach jako osoba niezwykle wrażliwa i przesiąknięta słowem, które rysuje niczym pokorny pejzaż. Tematyka jej artykułów na pewno zbliża i czule odpręża. Wprowadza w inny wymiar.

Całą naszą redakcję marketingowo łączy i wytrwale zrzesza pod znanym logo Agnieszka Gonczar. Prawdziwa lwica, która przysposabia nas do życia w świecie, jaki reporterom jest mało znany. Dzięki niej w ogóle wiecie, że tu jesteśmy. Cicha bohaterka naszego profilu na facebooku kryjącego się pod nazwą twojaanglia.eu

Bez obrazu słowo tak dobrze by się nie prezentowało, nad czym pracują wytrwale nasi graficy. Daniel Perec i Mariusz Dragan są prawdziwymi architektami wizualnych treści. Ich projekty wzbogacają nasz portal, nadając im klasę i lekkość bytu. Zaprzyjaźnieni ze sztuką współczesnego designu dzielą się z Wami tym, co potrafią robić najlepiej.

Wszyscy jesteśmy tu dla Was i chcemy się tym cieszyć jak najdłużej. Pomóżcie nam tworzyć jeszcze lepsze treści. Piszcie o tym co Was irytuje, cieszy, boli a niekiedy wzrusza. Razem twórzmy portal, który będzie czymś więcej aniżeli tylko platformą informacyjną.

Jesteśmy dostępni w każdej chwili pod adresem mailowym:

hello@twojaanglia.eu

aw / twojaanglia.eu