FacebookTwitterPinterestShare

MODA: Karmel, ciastko, czekolada. Moda na brązy

MODA: Karmel, ciastko, czekolada. Moda na brązy

Kto nie lubi słodkości- ręka do góry!? Nie widzę! Możemy zatem śmiało przechodzić do modowej konsumpcji kolorów, które najpiękniej prezentują się jesienią. Ciastko, karmel i czekolada to nie tylko ulubione słodycze każdej szanującej się utrzymywaczki lekkiej nadwagi. To przede wszystkim odcienie brązu pasujące każdej szanującej się modystce. 

 

www.pinterest.com

Beże i brązy to trendy kolorystyczne sezonu jesień-zima 2018/2019Beże zdobią dwurzędowe płaszcze, koszule, dzianinowe sukienki i spódnice. Należą do jesiennej klasyki, dlatego ich obecność na najważniejszych pokazach nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Większe emocje wzbudza ciemny, czekoladowy brąz.  Widzieliśmy go już m.in. u ChloeRochas i Fendi, przeważa także w sieciówkach. By przekonać się, że jest przebojem- wystarczy zajrzeć na stronę Zary.  

 

www.pinterest.com

 

Przebojem został zapomniany przed laty sztruksowy garnitur. Na Instagramie znajdziemy setki zdjęć promujących ubrania z tego niezbyt ostatnimi czasy docenianego materiału. Tuż obok klasycznej kratki. Największym powodzeniem cieszą się barwy przypominające ciepłe tony rudości, sjeny palonej, ochry oraz czekolady. Ta ostatnia opanowała również niebywale modne ostatnio plisy. Te brązowe i beżowe mogliśmy podziwiać w kolekcjach m.in. Givenchy, Lanvin i Balmain.

 

www.pinterest.com

 

Jesień to czas, który modowe fanatyczki przeznaczają na buszowanie w sklepach w poszukiwaniu ubrań w odpowiednich odcieniach terakoty. Nie jest to jednak zadanie zbyt żmudne. O tej porze roku brązu w sklepach jest mnóstwo, a dzisiejszy bohater ma to do siebie, że pasuje do każdej z nas! Trzeba tylko wybrać odpowiednie nasycenie. Tak więc- karmel dla jasnowłosych, dla rudych- czekolada. Brunetki biorą komplet.

 

www.pinterest.com

 

Nie bierzcie na poważnie tych, które rozpowiadają brąz jest synonimem nudy! Ewidentnie mają problem z doborem dodatków! Możemy się zgodzić, że brąz nie podnieca jak fluoróż. Ale nigdy nie pozwolimy na dworowanie z karmelu, ciastek i czekolady! Nigdy!

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestShare