FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Magiczny Londyn

Magiczny Londyn

Początek marca w Londynie będzie nie z tej ziemi! Nie uwierzysz, póki nie zobaczysz tego na własne oczy! Międzynarodowa grupa iluzjonistów zrobi show jakiego jeszcze nie było.

 

Inicjatywa powstała w styczniu 2015r za sprawą wielokrotnego mistrza Polski iluzjonistów Łukasza Granta, gwiazdy ukraińskiej szkoły magii Jurija Monchaka i  litewskiego specjalisty od iluzji mentalnej Nicolasa Kina. Obecnie trzon grupy tworzą iluzjoniści z 8 krajów świata.

Champions of Illusion to  dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie wzmagają magiczne doznania zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Na scenie przy realizacji poszczególnych trików zawsze czynnie uczestniczy publiczność.

Artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych – zwłaszcza wśród dzieci – sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami oraz sztuczki mentalne, aż po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność!

Niezapomniane show a wszystko w języku polskim!

Wraz z organizatorem zapraszamy na dwa przedstawienia 2 marca, o godzinie 16.00 oraz 19.30 w Victoria Hall, Londyn W5 2BY.

Więcej informacji i zakup biletów na stronie organizatora: tutaj

utaj

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share