FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Księżna Kate i Książę William będą mieli trzecie dziecko?

Księżna Kate i Książę William będą mieli trzecie dziecko?

Od kilku miesięcy przez media przetacza się informacja o rzekomej ciąży Kate Middleton. Tym razem Life & Style zarzeka się, że to prawda. Podaje nawet termin porodu. Trzecie dziecko pary książęcej miałoby się pojawić w czas Bożego Narodzenia.

Księżna Kate nie ma łatwego życia z brytyjskimi mediami. Już kilkukrotnie rozpisywały się o jej ciąży od początku roku sugerując, że to ona jest powodem tak rzadkich wystąpień publicznych żony księcia Cambridge. Para książęca nie potwierdza, ani nie dementuje tych plotek, co sprawia, że nadal żyją i mają się dobrze. Być może aż za dobrze bo tym razem gazeta pozwoliła sobie nawet na określenie terminu porodu. Boże Narodzenie czasem przyjścia na świat kolejnego dziecka pary książęcej – czyż to nie najpiękniejsza baśń jaką mieliście okazję usłyszeć?

Fakt, że w ostatnich miesiącach Kate Middleton rzadko bywa widywana na oficjalnych imprezach, ani też nie angażuje się w żadne nowe publiczne akcje. Może być to jednak związane z bardzo prozaicznym powodem, jakim jest opieka nad małymi urwisami. Brytyjczycy kochają dzieci pary książęcej ale winni pamiętać, że będąc ogromną uciechą młodych rodziców, jednocześnie pozostają największym pochłaniaczem ich wolnego czasu. Jednak, mimo dużej ilości obowiązków, księżnej Kate udało się znaleźć ostatnio czas na obejrzenie meczu tenisa na Wimbledonie.  I miało to miejsce raptem kilka dni temu. Pojawiła się na nim piękna, uśmiechnięta kwitnąca i… z nienaganną figurą. Natchnionych nadzieją na trzeciego potomka książęcej pary mógł rozczarować brak brzuszka u sławnej brytyjskiej mamy.

Cóż, pozostaje nam czekać. Czas pokaże czy George i Charlotte doczekają się nowego braciszka lub siostrzyczki a Brytyjczycy kolejnego powodu do narodowej dumy.

aw / twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share