FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

„Kochajmy się w Londynie??relacja!

„Kochajmy się w Londynie??relacja!

Co to była za noc! Pełna niezapomnianych muzycznych wrażeń, spędzona we wspaniałym towarzystwie wyjątkowej Publiczności. Zespoły otrzymały od Was moc energii, która udzieliła się wszystkim, bez wyjątku. Dziękujemy Muzykom za niezapomniane wrażenia. Sponsorom, Partnerom i Patronom wydarzenia za obecność i nieocenione wsparcie. A także fantastycznej ekipie technicznej, która zadbała o najlepszą jakość wydarzenia: „Kochajmy się w Londynie? Pozdrawiamy serdecznie!

13 lutego koncertowo uczciliśmy w londyńskiej Scali Walentynki. Miłość do muzyki dało się wyczuć w powietrzu, podobnie jak wspaniałą rodzinną atmosferę. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Kabaret Łowcy.B. Panowie i ich sweterki zrobili prawdziwą furorę. Wprowadzili Gości w znakomity nastrój i śmiechom, chichom nie było końca. Po tak pozytywnym wprowadzeniu, na scenie pojawiły się Piersi z Adamem Asanovem na czele. Panowie dali czadu, było gorrrrąco. Cała Scala śpiewała razem z nimi ich największe przeboje. Była też okazja by przetestować kondycję bo muzycy raczyli nas samymi energetycznymi numerami. Po odpowiednim przygotowaniu strun głosowych, rozśpiewana publiczność zaprezentowała pełnię swoich możliwości, gdy na scenę wkroczyli Bracia. Przy ich największych przebojach można było się wybawić, ale i poprzytulać, w końcu świętowaliśmy podczas koncertu Walentynki, dzień wszystkich zakochanych?w dobrym brzmieniu. Tego dnia byliśmy też świadkami powrotuKrzysztofa Cugowskiego na londyńską estradę. Razem z Braćmi zgotowali nam prawdziwą muzyczną ucztę, którą dłuuuugo będziemy pamiętać.

Cały koncert zwieńczyło dedykowane wszystkim Zakochanym ”Legend Disco?/strong> w wykonaniu Dyrektora Programowego Radia Star Marcina Marchelskiego. Mieliście tyle energii, że roztańczeni i rozśpiewani bawiliśmy się wspólnie planowo do 3 w nocy. Oczywiście to wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie Sponsorzy, Partnerzy i Patroni koncertu:

Najlepsza Piekarnia na Wyspach Polish Village Breadsponsorzy koncertu i zabawy „Polish Love Story? Mieliście okazję zobaczyć jakie cuda i słodkie pyszności potrafią przygotować na każdą okazję, gdy na scenie pojawił się wyjątkowy tort, który upiekli specjalnie na koncert: „Kochajmy się w Londynie?
Trans Expres – po raz kolejny zadbali o to, aby Artyści bezpiecznie dotarli na wydarzenie! Okazali się niezawodni, gdy dbali o wygodę zespołu Lady Pank, który gościliśmy w grudniu w Bostonie. Tym razem ponownie wspierali nasze działania, a ich pomoc okazała się nieoceniona! Polecamy, punktualni i rzetelni!
Tatra (TatraRestaurant London) – ugościła Artystów, którzy wystąpili na koncercie „Kochajmy się w Londynie?i było pysznie. To nie pierwszy raz, gdy restauracja Tatra zatroszczyła się o podniebienie gwiazd i jak zawsze wyszło im to wyśmienicie. Polecamy wszystkim, którzy lubią zjeść ze smakiem!
D&DCateringzadbali o to, abyście podczas wydarzenia nie chodzili głodni;) po koncertowym szaleństwie , oni czekali na Was z ciepłym posiłkiem. Przy ich stanowisku, w londyńskiej Scali można było zakupić pyszne jedzonko.
Market Mazurywspierali nas wszystkimi siłami w promocji koncertu, w ich sklepie na Perivalu, mogliście zakupić bilety na koncert: „Kochajmy się w Londynie?/p>

Patroni Medialni wydarzenia: twojaanglia.eu, Londynek.net, Tydzień PolskiAnonse.co.ukdziękujemy za wsparcie w promocji koncertu, Wasza pomoc i zaangażowanie były nieocenione:)

PATRON HONOROWY ?Hurricane of Hearts

Sponsorzy GłówniOrganizatorzy wydarzenia:

Ferpay.comPrzelewy bez granicNajlepsza na rynku platforma przelewów pieniężnych na cały świat. Ferpay to właściwy wybór, pełna rzetelność i bezpieczeństwo Twoich Pieniędzy! Dołącz do Ferpaywww.ferpay.com
PLG Accountants ?Najlepsza księgowość w UKz PLG Accountans Twoje rozliczenia już nigdy nie będą bolesne! Profesjonalna księgowość dla Ciebie i Twojej FirmySerdecznie PolecamyPLG Accwww.plgaccountants.com
Radio StarTwoje Radio Twoje Przeboje!

Prowadzący: Marcin Marchelski, Gosia ProchalRadio Star.
Przyjęcie / RecepcjaMichał Dobosz ?Radio Star.

Lowcy.B_dsc8924-768x512

Lowcy.B_dsc8956-768x513Piersi2016_dsc9000-768x512

Piersi2016_dsc9025-768x513

Bracia-Krzysztof-Cugowski_dsc9238-768x513

Bracia-Krzysztof-Cugowski_dsc9260-768x513

Bracia-Krzysztof-Cugowski_dsc9328-768x512

fot.: Artur Grzanka: www.arturgrzanka.com

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share