FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Już w najbliższą sobotę wielkie święto kobiet na warszawskiej Agrykoli.

Już w najbliższą sobotę wielkie święto kobiet na warszawskiej Agrykoli.

To ostatnie dni, by podjąć wyzwanie i pobiec razem z tysiącem kobiet w wyjątkowym biegu. Zapisz w kalendarzu datę 7 października i weź udział w Samsung Irena Women’s Run, którego patronką jest ikona sportu i wyjątkowa kobieta – Irena Szewińska.

Bieganie ma wiele zalet, a żeby je uprawiać wystarczą tylko chęci i sportowe buty. Co daje w zamian? Przede wszystkim zdrowie. Wzmacnia układ sercowo – naczyniowy, poprawia koncentrację i nasz wygląd oraz wpływa pozytywnie na sen. W najbliższą sobotę do pokonania pięciokilometrowej trasy osobiście zachęcać będzie wielokrotna medalistka olimpijska i jedna z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki. Nie będzie to jednak bieg po mistrzowski wynik, ale przede wszystkim po własną satysfakcję.

By wziąć udział w biegu wystarczy zarejestrować się przez formularz dostępny na stronie biegkobiet.pl. W pakiecie startowym znajdzie się profesjonalna koszulka sportowa, kosmetyki i inne niespodzianki dla biegaczki. Jego koszt to 69 zł. Co ważne, 5 zł z każdego pakietu startowego organizator przekaże fundacji One Day, która pomaga młodzieży z domów dziecka w stawianiu pierwszych kroków w dorosłym życiu. Pokażmy im razem, że podejmowanie wyzwań może prowadzić do niesamowitych rezultatów.

Bieg startuje 7 października o godz. 12 z Agrykoli przy ul. Myśliwieckiej 9. Pakiety można odbierać od środy do piątku (4-6 października) w Centrum Handlowym Plac Unii City Shopping przy ul. Puławskiej 2 na poziomie +1 w godz. 10-21. Odbiór pakietu odbywa się wyłącznie na podstawie ważnego dokumentu tożsamości. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie biegu i Facebooku.

 

ad/TwojaAnglia.eu
żródło: infowire

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share