FacebookTwitterPinterestShare

INWESTYCJE: Apartamenty nad polskim morzem. Luksus w zasięgu ręki!

INWESTYCJE: Apartamenty nad polskim morzem. Luksus w zasięgu ręki!

Kupno odpowiedniego mieszkania to nie lada wyzwanie. Rynek jest nasycony wieloma inwestycjami, dlatego warto zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące zarówno samego mieszkania, jak i jego bezpośredniego otoczenia.

Przedmiotem aktualnej sprzedaży Grupy Wolfs jest udział w działce przy ulicy Inżynierskiej w Gdyni wraz z budynkiem wielorodzinnym stanowiącym oddzielny od gruntu przedmiot własności. Apartamenty łączą w sobie nowoczesną architekturę w stylu modernistycznym, elegancję i kameralne sąsiedztwo.

Działka znajduje się na terenie dzielnicy Gdynia Orłowo, która jest połączeniem spokojnej okolicy z wygodą i bliskością placówek usługowych, medycznych oraz szkolnych. Nowa inwestycja Wolfs Tech Fund to gratka nie tylko dla koneserów inwestycji w nieruchomości, ale także dla tych, którzy szukają ciekawego lokum pod wynajem.

Budynek zlokalizowany przy ul. Inżynierskiej to propozycja dla rodzin, firm oraz dla inwestorów. Idealnie zaprojektowana przestrzeń będzie godzić funkcjonalność z kreatywnością, a także zadba o komfortowy wypoczynek przyszłych mieszkańców.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
LESZEK FORYTTA
Founder

tel. +48 691 175 845
office@wolfstechfund.com

FacebookTwitterPinterestShare