FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Idą jak burza!

Idą jak burza!

IBB Polonia wygrała ósmy mecz z rzędu i pokonała na wyjeździe 3:0 Londyn Lynx. Siatkarze Polonii są w rewelacyjnej formie, którą także udowadniają, zwyciężając w spotkaniach o Puchar Anglii. 

Drużyna siatkarzy IBB Polonia pokonała zespół Londyn Lynx Volleyball Club, nie tracąc ani jednego seta. Wyniki w poszczególnych partiach meczu to: 18:25, 23:25, 18:25.

– Tą wygraną potwierdziliśmy dobrą formę, w jakiej jesteśmy. To efekt ciężkiej pracy wykonywanej na treningach. Cała drużyna ma jeden ważny cel: zwycięstwo w każdym meczu i trzymamy się tego planukomentuje Bartek Kisielewicz, kapitan IBB Polonia.

10408104_833415050041951_3342736345310085596_n

– Trener, zawodnicy i kibice robią to, co do nich należy. Swoim zaangażowaniem sprawiają, że IBB Polonia wygrywa. Ostatni raz pokonaliśmy Lynx na ich terenie trzy lata temu, więc teraz widać efekty ciężkiej pracy wkładanej przez wszystkich w tym sezoniemówi prezes IBB Polonia, Bartek Łuszcz.

W lidze liczą się teraz dwie drużuny: Team Northumbria i właśnie IBB Polonia. Do połowy grudnia potrwa przerwa w rozgrywkach, ale tuż przed Bożym Narodzeniem rozstrzygnie się, kto zajmie pierwsze miejsce w tabeli po rundzie jesiennej.

Bądź na bieżąco i kibicuj siatkarzom dzięki profilowi na Facebooku: facebook.com/PoloniaVC.

jm
źródło: IBB Polonia Londyn / Londynek.net

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Leave a Comment