FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Hello yellow! Jak nosić żółty trend?

Hello yellow! Jak nosić żółty trend?

Słyszałyście kiedykolwiek, by Wasza przyjaciółka/ koleżanka/ ciotka, czy matka poruszały w rozmowie kwestie żółtej konfekcji?! Bo my nigdy! Teraz jednak takie konferencje będą na porządku dziennym.  I trzeba się na to przygotować! Zapominamy więc o żółtym jako kolorze jajecznicy, żonkili, bananów, czy cytryn. Teraz żółty to RADOŚĆ, WIGOR, MOC i ENERGIA.

www.pinterest.com

Wystarczy zresztą na niego spojrzeć, by przekonać się, że ŻÓŁTY to kolor wybitnie optymistyczny. Noszenie tej barwy to nic innego jak podkreślanie swojej ekstrawertycznej/ towarzyskiej natury lub przynajmniej aspirowanie do posiadania takowej. I przyznać musimy, że wygląda to na całkiem zacny sposób na dodanie sobie odrobiny animuszu! 

www.pinterest.com

Żółcie opanował pokazy  Moschino , CacharelHusseina, Louis Vuitton, Blumarine, Fendi, lansują go również Balmain, Chloe, John GallianoJean Charles de CastelbajacStella McCartney i Michael Kors

www.pinterest.com

Osoby lubiące modowe eksperymenty mogą  łączyć żółty z innymi, równie intensywnymi barwami. Ciekawym zestawieniem jest colour-blocking, polegający na łączeniu ze sobą kontrastujących barw. W przypadku naszego bohatera polecamy następujące pary: żółty plus turkus, żółty plus fiolet, a nawet żółty plus czerwień! Do odważnych świat należy! 

www.joy.pl

Zachowawczym polecamy mniej nasycone odcienie żółtego, na przykład żółte pastele lub wanilię. A ciut mniej odważnym, lecz także chcącym być trendy- rekomendujemy żółte dodatki i akcesoria. A Ty? Wybrałaś już swój sposób na żółty trend?

 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share