FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Hallo Londyn?? Nadchodzi ORGANEK!!

Hallo Londyn?? Nadchodzi ORGANEK!!

28 kwietnia po raz pierwszy w Londynie w klubie The Garage zagra jeden z najciekawszych, polskich zespołów rockowych ostatnich lat – ØRGANEK
Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy ! 

MegaYoga Music presents:
“Ørganek”
28/04/2018 @ Garage 
Drzwi : 18:00
Bilety: £25 / £30 ATD
Limit Wieku : 14+, poniżej 16 roku wymagana akceptacja rodziców

Przedsprzedaż:

Najtańsza opcja ( ze względu na mniejsze opłaty dodatkowe ) to rezerwacje na stronie organizatora przez system PayPal.
Należy użyć przycisku BUY NOW na dole strony:

http://megayoga.co.uk/pl/imprezy/s/organek-londyn-garage

Bilety zakupione w ten sposób nie będą wysyłane pocztą, są to rezerwacje do odbioru w kasie klubu w dzień koncertu.

Bilety dostępne są też przez serwisy biletowe:

TICKETWEB : https://www.ticketweb.co.uk/search/?keyword=organek
ALT TICKETS: https://www.alttickets.com/organek-the-garage-2018-04-28-19-00

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok później do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt.”Głupi”, który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 – 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki której album pt. „Głupi” uzyskał status Platynowej Płyty.

W roku 2016, lider formacji, Tomasz Organek, został zaproszony do pełnienia funkcji dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania 2016. 

Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu pt. „Czarna Madonna”. Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt.”Głupi”, a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. ØRGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. W warstwie tekstowej ØRGANEK zdaje się dotykać najgłębszych pokładów swojej wrażliwości, czego dowodem jest chociażby utwór tytułowy nowego albumu formacji.

Mroczny, nieskrępowany, ekspresyjny charakter koncertów przyciąga liczną publiczność. Po „Głupim”, album „Czarna Madonna” to zaproszenie do następnych spotkań.

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share