FacebookTwitterPinterestShare

Gitarowy Guinness

Gitarowy Guinness

W niedzielę 28 kwietnia w Londynie odbędzie po raz szesnasty bicie Gitarowego Rekordu Guinnessa. Jest to impreza towarzysząca corocznej edycji festiwalu Thanks Jimmi, który odbywa się we Wrocławiu. Tysiące gitar i jeden utwór na nich wygrywany Hey Joe co rok zrzesza fanów Hendrixa z całego świata! Dołączycie w Londynie?

Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 28 kwietnia 2019, w Klubie Orła Białego, 211 Balham High Road SW17 7BQ w godzinach 12:00 – 21:00. Aby wziąć udział z biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa wystarczy wziąć ze sobą gitarę i umieć zagrać na niej Hey Joe Jimiego Henrdixa. Na dowód wydarzenia zostanie sporządzone nagranie video. Można uczestniczyć w czymś wyjątkowym!

Prócz lwiej części programu, jaką jest bicie Gitarowego Rekordu Guinnesa w ten dzień będzie miało miejsce wiele atrakcji. Całość poprowadzi Krzysztof Skiba. Odbędzie się aukcja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie syna Elli Vine z Londynu oraz Sandry z Polski. Dodatkowo przewidziany jest na tę okoliczność zjazd motocykli, liczne konkursy, koncerty oraz stoiska z różnościami.

Impreza jest towarzyszącą festiwalowi Thanks Jimmy, który już od wielu lat jest wizytówką Wrocławia. Rekord z poprzedniego roku wynosił 7 411 gitar!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie >>>tutaj<<<

FacebookTwitterPinterestShare