FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej- APLAUZ

Festiwal  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej- APLAUZ

Sukces zeszłorocznego  Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Aplauz przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Do Peterborough zjechały dzieciaki z całej Wielkiej Brytanii, by zaprezentować przed jurorami swój muzyczny talent. Impreza organizowana również w tym roku przez Centrum Kultury Polskiej w Peterborough, Radio Star oraz Polskie Ognisko Muzyczne w Peterborough ma szansę powodzeniem pobić I edycję.

Aplauz 2018 znów odbędzie się w Peterborough. W mieście liczącym niemal 200 tysięcy mieszkańców sporą grupę stanowią Polacy. W zeszłym roku nasi rodacy wypełnili salę Thethe Cresset Theatre do ostatniego miejsca. Tym razem festiwal potrwa aż 3 dni:  5, 6 i 7 maja 2018 dzieci pod okiem profesjonalnych trenerów będą uczestniczyć w warsztatach wokalnych. Elżbieta Biskup, ekspert w nauczaniu estradowego śpiewu solowego przygotuje dzieci do występu na scenie, na której śpiewać będą do aranży profesjonalnych muzyków. Swoją obecnością zaszczyci festiwal znana i ceniona w Polsce wokalistka- Anna Wyszkoni!

Choć festiwal odbędzie się za za kilka miesięcy- już dziś zapraszamy dzieci do zgłaszania swojego uczestnictwa. Czekamy na zdolnych wykonawców do 18-go roku życia. Chcący wystąpić na scenie The Key Theatre są zobowiązani do wysłania organizatorom wydarzenia dwóch piosenek- z czego jedna musi być wykonywana po polsku. Prosimy o dostarczenie swoich popisów wokalnych w formie mp3, video lub linku do kanału na YouTube. Zróbcie to najlepiej jak potraficie, wybierzcie piosenki doskonale reprezentujące Was i Wasz talent- macie na to dużo czasu, bowiem termin składania zgłoszeń upływa dopiero 15.04.2018 roku!

Mamy nadzieję, że będzie to czas wypełniony polską piosenką oraz że do Peterborough zjadą się całe rodziny, aby wymienić doświadczenia i kibicować najmłodszym w ich poczynaniach wokalnych. Dla dzieci to również wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości – mówi Martyna Bilska, Dyrektor Festiwalu. A my jesteśmy pewni, że wydarzenie stanie się prawdziwą kuźnią talentów i na stałe zagości w kalendarzu imprez kulturalnych w Wielkiej Brytanii.

Wiemy, że trofea nie są najważniejsze, ale Ferpay jako sponsor główny przewidział ich dla uczestników i zwycięzców Aplauz Festiwal 2018 całkiem sporo. Atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne wręczone zostaną finale festiwalu. Najszczęśliwszy chyba będzie zwycięzca lub zwyciężczyni Grand Prix. Wyjedzie z eventu z kopertą, w której Ferpay- Przelewy bez Granic umieści aż 500£ !!!

Zapraszamy przyszłe gwiazdy na stronę https://www.aplauzfestiwal.co.uk/. Odnajdźcie zakładkę ZGŁOSZENIA i ślijcie swoje wokalne poczynania. Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem. Czekamy na Was!

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share