FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Dziura w Boyfriendzie

Dziura w Boyfriendzie

Levi Strauss z pewnością przewraca się w grobie widząc, co się tutaj wyprawia! Jak nie dziury to łaty! Jak nie łaty to dziury!  I to na zupełnie nowych spodniach! Czy po to dniami i nocami dobierał doskonałą grubość denimu? Czy z tego powodu dopasowywał właściwą ilość szwów? Czy gdyby wiedział, że destrukcja jeansu osiągnie takie ekstremum – wciąż myślałby o pokazaniu dzieła życia światu? Pewnie nigdy się nie dowiemy, jak Levi zareagowałby na nowoczesne wzornictwo. Ale czy taka wiedza jest komukolwiek potrzebna? Chyba nie! Ważne, że mamy jeansy!

www.pinterest.com

Modę na jeansy typu boyfriend zapoczątkowała kilka lat temu Katie Holmes– była żona Toma Cruisa. Pamiętacie z jaką radością tabloidy pisały o jej rzekomym zaniedbaniu? Katie chodzi w spodniach Toma! Katie Holmes nie ma stylu! Kto przyszedł jej wówczas z pomocą? Victoria Beckham! Co zrobiła dla przyjaciółki? Rzecz najprostszą i najefektywniejszą! A mianowicie- sama zaczęła nosić boyfriendy. A że wtedy uchodziła już za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie- inne kobiety podchwyciły tak wcześniej wyśmiewany trend.

www.majawyh.com

Niestety boyfriendy trudno nazwać eleganckimi. Szczególnie obecnie najmodniejsze- czyli te z dziurami! Spodnie po chłopaku noszą kobiety ceniące nonszalancję i wygodę. A by poczuć się w boyfriendach jeszcze wygodniej- kupujemy te o dwa rozmiary większe niż noszone przez nas na co dzień. Męski krój, luz, obniżony stan– o tym należy pamiętać wybierając się do sklepu po swoją parę.

www.wheretoget.it

Wspomnieć trzeba, że boyfriendy skracają sylwetkę. Powinnyśmy zatem podchodzić do nich ostrożnie. Szczególnie uważać muszą te z nas, które nie mogą się poszczycić słusznym wzrostem. Jedynym rozwiązaniem są wówczas szpilki, które optycznie wydłużają sylwetkę. Takie same zalety będzie miało utrzymanie całej stylizacji podobnych barwach. Kobiety wyższe nie mają już takich trudności- do boyfriendów mogą nosić obcasy, sneakersy, czy mokasyny. Szczególnie, gdy słuszny wzrost idzie w parze z dobrą figurą.

www.pinterest.com

Jak nosimy jeansy typu boyfriend? Co prawda jest zasada mówiąca, że do luźnego dołu należy dobrać dopasowaną górę- tu jednak nie ma ona zastosowania. Oczywiście, jeżeli z ovesizeowością góry nie przesadzimy. Ważna jest podwinięta nogawka. Właściwie to całe clou! Pokazuje kostkę w jej najszczuplejszym miejscu, dzięki czemu nadaje dość mocnej stylizacji lekkości.

www.thesongofstyle.com

Kupisz takie jeansy w sieciówce, czy przerobisz spodnie swojego chłopaka? Wybór należy do Ciebie. Pamiętaj tylko, by za dużym, za luźnym, za męskim spodniom dodać odrobiny kobiecości. Pomocą służą szpilki, delikatna biżuteria i uśmiech. 

Anna Lach-Serediuk/ twojaanglia.eu

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share