FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Best Western nagrodzony za swoją ofertę programu lojalnościowego.

Best Western nagrodzony za swoją ofertę programu lojalnościowego.

Best Western Rewards, program lojalnościowy największej na świecie rodziny hotelarskiej, znalazł się w czołowej piątce wśród tego typu systemów według U.S. News & World Report’s 2017-2018 Best Hotel Rewards Programs. Piąty rok z rzędu Best Western Rewards® otrzymał to popularne wyróżnienie za szereg korzyści, które przynosi swoim członkom.

Aby wybrać najlepsze programy lojalnościowe w branży hotelarskiej, U.S. News wykorzystało metodologię uwzględniającą pięć obszarów: łatwość uzyskania noclegu bez opłat, zasięg geograficzny, liczbę hoteli, różnorodność obiektów oraz dodatkowe korzyści. Ocenie poddano siedemnaście spośród najbardziej znaczących programów proponowanych przez sieci hotelarskie.

–?em>Jesteśmy zaszczyceni tym, że Best Western Rewards zostało uznane za jeden z wiodących programów lojalnościowych według U.S. News już piąty rok z rzędu ?powiedziała Dorothy Dowling, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Best Western Hotels & Resorts. –?em>Sieć Best Western jest niezmiernie dumna mogąc zaoferować jeden z najbardziej korzystnych programów lojalnościowych w branży. Otrzymana nagroda odzwierciedla wyjątkową wartość oraz korzyści, których dostarczaniu członkom Best Western Rewards jesteśmy oddani. Z niecierpliwością czekamy na dalsze przecieranie szlaków w zakresie programów lojalnościowych w branży hotelarskiej, m. in. przez przyjemne i wyjątkowe niespodzianki, które zaplanowaliśmy dla członków BWR w nadchodzących miesiącach.

Przywiązanie gości pozostaje głównym obszarem uwagi w sektorze podróżniczym oraz jednym w najważniejszych priorytetów dla Best Western. Słuchając głosu konsumentów, sieć uruchomiła nową odsłonę, aby dostarczyć możliwość łatwego wymieniania punktów na nagrody, nową cyfrową kartę członkowską dla łatwości i wygody korzystania z systemu oraz wyjątkowe rabaty, bonusy  i promocje.

Best Western Rewards w ostatnich latach uzyskał szereg nagród, a otrzymane niedawno piąte z rzędu wyróżnienie przyznane przez U.S. News & World Report jest jedną z nichw zestawieniu wiodących programów lojalnościowych, system zdobył uznanie, które odzwierciedla jego jakość oraz oferowane korzyści, m. in. w ocenie Loyalty 360 oraz WalletHub.

ad/twojaanglia.eu
źródło: www.infowire.pl

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share