FacebookTwitterPinterestGoogle+Share

Aplikacja randkowa Tinder sponsorem Manchesteru City

Aplikacja randkowa Tinder sponsorem Manchesteru City

Lider angielskiej ekstraklasy piłkarskiej Manchester City zwrócił na siebie uwagę za sprawą pozyskania nowego sponsora. Klub poinformował w czwartek o nawiązaniu współpracy z popularną aplikacją randkową Tinder.

„The Citizens” podali tylko, że umowa z Tinderem jest wieloletnia. Brytyjskie media twierdzą, że kontrakt wart jest miliony funtów.

Współpraca dotyczyć będzie pierwszych drużyn kobiet i mężczyzn Manchesteru oraz „siostrzanego” klubu New York City FC (oba mają tego samego właściciela).

„Tinder jest ogromną globalną platformą, która – jak futbol – łączy każdego dnia miliony ludzi na całym świecie. Piłka nożna to przede wszystkim społeczność kibiców, dzielenie chwil, emocji i pasji do sportu, który kochają. Razem z Tinderem mamy świetną okazję do odkrycia, w jaki sposób możemy połączyć znaczącą atrakcyjność tej aplikacji z naszą globalną publicznością” – zaznaczył cytowany na stronie lidera Premier League dyrektor handlowy klubu Tom Glick.

Aplikacja, której właścicielem jest Match Group Inc, o nawiązaniu współpracy z „The Citizens” poinformowało, opłacając krążący w czwartek nad Manchesterem sterowiec w kolorach klubu (białym i jasnoniebieskim), na którym znalazły się loga oraz nazwy obu partnerów oraz napis „perfekcyjne połączenie”. Aplikacja zmieniła też kolor swojej ikony na biało-niebieską na kontach znajdujących na portalach społecznościowych.

„Chcieliśmy zrobić coś niespodziewanego, by zaskoczyć kibiców i naszych użytkowników zabawnym i kreatywnym sposobem przekazania tej wiadomości. Piłka nożna jest sportem, w którym wszystko się można zdarzyć w jednej chwili” – zaznaczył wiceprezes Tindera David Wyler.

Aplikacja w ubiegłym roku nawiązała już współpracę z innym piłkarskim klubem – Napoli, organizując akcję promocyjną, której twarzą był m.in. Arkadiusz Milik.

 

 

ad/TwojaAnglia.eu

źródło: (PAP)/an/ pp/

FacebookTwitterPinterestGoogle+Share